Işıltılı Bronz Elbisesini Görün – Hollywood Life


Işıltılı Bronz Elbisesini Görün – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: John Salangsang/Shutterstock

Jamie Lee Curtis, 64, Pazar günü 2023 Akademi Ödüllerinin kırmızı halısında mutlu ve ışıltılı görünüyordu. 2022 yapımı filmdeki rolüyle En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu kategorisinde ödüle aday gösterilen oyuncu, Her Şey Her Yerde Aynı Anda, ışıltılı pullarla kaplı uzun kollu açık ten rengi bir elbise giymişti. Görünüme ışıltılı küpeler ekledi ve klasik kısa saç stilini sergiledi.

Jamie Lee Curtis
Jamie Lee Curtis, 2023 Oscar’larında parlıyor. (John Salangsang/Shutterstock)

Tek bir Oscar’a aday gösterilmesine ek olarak, Jamie Lee onunla birlikte aday gösterildi. Her Şey Her Yerde Aynı Anda gecenin en büyük ödülü olan En İyi Film için oyuncu kadrosu. Başarılı film aynı zamanda En İyi Yönetmen, En İyi Kadın Oyuncu, En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu ve En İyi Özgün Senaryo gibi birçok kategoride ödül almaya hak kazandı. Çoklu evreni kurtarmak için zaman ve uzayda seyahat eden Çinli-Amerikalı bir anneyi konu alan film, yılın başlarında Eleştirmenlerin Seçimi Ödülleri ve Screen Actors da dahil olmak üzere diğer büyük ödül törenlerinde birçok galibiyetle kalıcı bir izlenim bıraktı. Lonca Ödülleri.

Jamie Lee Curtis
Jamie Lee’nin elbisesine başka bir bakış. (John Salangsang/Shutterstock)

Filmde IRS müfettişi Deirdre Beaubeirdre rolünü oynayan Jamie Lee, Yardımcı Rol kategorisinde En İyi Kadın Oyuncu Performansı dalında Screen Actors Guild Ödülü’nü kazanarak bu sezon ödül alanlar arasında yer aldı. Ayrıca geri kalanıyla birlikte kazandı. Her Şey Her Yerde Aynı Anda Bir Sinema Filminde Oyuncu Kadrosu Tarafından Üstün Performans kategorisinde rol aldı. Efsanevi yıldızın rol arkadaşını öptüğü gece unutulmaz bir gece oldu. michelle yeoh bireysel Screen Actors Guild Ödülü’nü kazandığı açıklandıktan sonra.

Öpücük viral hale geldikten sonra Jamie Lee, internette ve televizyonda oynatıldığını görene kadar bunu yaptığını bile hatırlamadığını itiraf etti. “Bana gösterene kadar Michelle’i gerçekten öptüğümü bilmiyordum” dedi. ET bu ayın başlarında 2023 Bağımsız Ruh Ödülleri’nde. “Size söylüyorum, bu kelime şok oldu – siz insanlar, hepimizin bir şeyler kazanacağımızı düşündüğünü sanıyor olmalısınız. Ben o türden değilim.”

“Uyanıp ‘Mhm…kazanacağım’ demiyorum,” diye devam etti. “Bunun hakkında düşünmüyorum. Bunun hakkında bir saniye bile düşünmemeye çalışıyorum çünkü konu bana göre değil. Bu, yapacağım gerçek işle ilgili ve bunun geri kalanı bir nevi hayal ürünü.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/12/jamie-lee-curtis-oscars-2023-dress-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir