Isaac Powell kimdir? ‘AHS’ Sezon 11’de Broadway Star’da 5 Şey – Hollywood Life


Isaac Powell


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Rob Latour/Shutterstock

Isaac Cole Powell’ın fotoğrafı.27 yaşında, dizinin 11. sezonunda ana oyuncu kadrosundan biri. Amerikan korku hikayesi19 Ekim’de prömiyer yapacak olan Isaac, Broadway’deki son derece başarılı kariyeriyle tanınıyor, ancak şimdi çok önemli bir oyuncu olarak ortaya çıkıyor. Ryan MurphyFX’te yayınlanan sevilen korku antolojisi dizisi. AHS: New York Şehri Isaac’in serideki ikinci görünüşü olacak. Aktör ve şarkıcı hakkında bilmeniz gereken her şeyi aşağıda topladık!

Isaac Cole Powell'ın fotoğrafı.
Isaac Cole Powell (Fotoğraf: Rob Latour/Shutterstock)

Isaac, ‘AHS: NYC’de Theo’yu oynuyor.

Isaac, dizinin on birinci sezonunda Theo Graves’i oynuyor. AHS. bu karakter posteri Theo’nun mesleğine dair bir ipucu olabilecek bir kamera kullandığını gösteriyor. Theo siyah deri pantolon ve karın kaslarını gösteren yırtık beyaz bir gömlek giyiyor. Yeni sezonda rol aldığı isimler arasında Zachary Quinto, Billie Lourd, Patti LuPone, Rebecca Dayanve dahası.

AHS’nin 10. sezonunda rol aldı.

Isaac ilk çıkışını yaptı AHS 10. sezonda franchise, Amerikan Korku Hikayesi: Çift Özellik. Sezonun ikinci yarısında dört bölüm boyunca Troy Lord’u canlandırdı.

Broadway’deydi.

Isaac’in ilk Broadway şovu şöyleydi: Nikola Tesla içinde Nikola Tesla Ritmi Düşürüyor 2017 yılında ortaya çıktı. Haberler ve Mamma Mia! Aynı yıl Pittsburg Civic Light Opera’da, Bir kez bu adada ve Batı Yakası Hikayesi, ikisi de New York’ta. Isaac, En İyi Müzikal Tiyatro Albümü dalında Grammy Ödülü adaylığı aldı. Bir kez bu adada. Üstün Performans dalında Drama Ligi Ödülü adaylığı aldı. Batı Yakası Hikayesi.

Isaac Cole Powell'ın fotoğrafı.
Isaac Cole Powell (Fotoğraf: Everett Koleksiyonu)

‘Sevgili Evan Hansen’ filminde rol aldı.

Isaac, Broadway müzikalinin 2021 film uyarlamasında Rhys’i canlandırdı Sevgili Evan Hansen. filmde rol aldı Ben Platt itibari karakter olarak, Kaitlyn Dever, Julianne Moore, Amy Adams, Danny Pinove Colton Ryan oyuncu kadrosunu yuvarlamak.

Açık eşcinseldir.

Isaac, “On altı yaşındayken dışarı çıktım” dedi. Eşcinsel Times. “O sırada her yerde eşcinsellerin olduğu bir sahne sanatları lisesine gidiyordum, bu yüzden istediğim kadar saklanamazdım. Herkes beni daha çok kim olduğum için gördü ve sonunda kendime karşı gerçekten dürüst olmak zorunda kaldım.” Isaac, ebeveynlerinin nihayetinde cinselliğini desteklediğini açıkladı.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/who-is-isaac-powell-4873508/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir