Irmelin Indenbirken Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey – Hollywood Life


Leonardo DiCaprio Irmelin Indenbirken


Galeriyi görüntüle

Leonardo DiCaprio hollywood’un en tanınmış ve ünlü aktörlerinden biridir. Hayranları, son projelerini ve hatta aşk hayatını çevreleyen vızıltı hakkında bilgi sahibi olsa da, ona olan sarsılmaz desteği ve sevgisi nedeniyle başarısının çoğunu takdir ettiği annesi hakkında çok az şey biliniyor. Leo’nun annesi hakkında bilinmesi gereken her şey burada. irmelin indenbirken.

Irmelin Indenbirken zor bir yetiştirme süreci geçirdi

Leonardo DiCaprio Anne Irmelin Indenbirken
Irmelin Indenbirken, Once Upon A Time In Hollywood’un 2019 galasında gururlu bir anne gibi görünüyordu (Fotoğraf: Matt Baron/Shutterstock)

İrmelin Indenbirken kolay bir çocukluk geçirmedi. Annesi Helene Indenbirke’ye göre, 1943’te Almanya’nın Oer-Erkenschwick köyünde II. Dünya Savaşı sırasında bir bombalama sırasında bir hava saldırısı sığınağında doğdu. Alman dergisi Hellweger Anzeiger’e 1998’de “O zamanlar zor zamanlar” dedi. Alman Yolu). Amerika’ya 1955’te göç ettik – bazı gazetelerin bildirdiği gibi 1943’te değil,” diye ekledi, New York’un diğer birçok Alman’ın yaşadığı bir bölümüne yerleştiklerine dikkat çekti. Kendisi ve Leo’nun anne tarafından büyükbabası olan kocasının 1985’te Amerika’yı terk ederek Almanya’ya geri döndüğünü söyledi.

Irmelin Indenbirken, Leo’ya ufuk açıcı bir çocukluk yaşattı

Irmelin, Leo’nun çizgi roman dağıtıcısı olan babası George DiCaprio ile tanıştığında hukuk sekreteri olarak çalıştı. bu gelir Oyuncu daha önce İtalya’da bir balayındayken ailesinin adını açıklamıştı. Aktör, İngilizce yayınına verdiği demeçte, “Annem Floransa’daki Uffizi Galerisi’nde bir Leonardo da Vinci tablosuna bakarken tekme attığımı hissetti ve bunu bir mesaj olarak aldılar” dedi. İnsanlar 1998 yılında.

Leonardo DiCaprio ve annesi Irmelin Indenbirken
Leonardo DiCaprio, annesi Irmelin Indenbirken’i birkaç kırmızı halı etkinliğine getirdi (Fotoğraf: Vince Bucci/Invision/AP/Shutterstock)

Ne yazık ki, ebeveynleri o bir yaşındayken ayrıldı, ancak bu, onları etkin bir şekilde birlikte ebeveynlik yapmaktan alıkoymadı. Görünüşe göre, yan yana evler bile satın almışlar, bu yüzden genç Leo asla parçalanmış bir aileden geldiğini hissetmedi. anneler. Doğu Los Angeles’ta yaşıyorlardı, Leo’nun daha önce takdir ettiği küçük bir çocuk için her zaman en iyi mahalle olmadığını söylediği. “Kesinlikle zor bir mahalleydi, ama güzeldi. Bir sürü şey görmeliyim. Böyle büyümek güzel bence. Genç yaşta bu tarafı görmek güzel” dedi. Los Angeles zamanları 1997’de.

Doğu Los Angeles’taki çocukluğunda Leo bir yıldız olmayı hayal etti ve annesi onu yolun her adımında destekledi. “12 yaşında ‘Oyuncu olmak istiyorum’ diyen bu küçük çocuğa çok saçma bir şekilde destek verdi ve beni tüm bu seçmelere sürükledi” dedi. Hollywood’a erişin 2014’te. “Yaptığım şeyi yapabilmemin tek nedeni o.”

Leonardo Dicaprio başarısının çoğunu annesine borçludur.

Leo, annesinin sonsuz desteğini ne kadar takdir ettiği konusunda utangaç olmadı ve Oscar ödüllü kariyeri boyunca sayısız kez alenen teşekkür etti. 2015 BAFTA kabul konuşmasında annesine atıfta bulunarak “Bu kişi olmasaydı burada ayakta olmazdım” dedi. Günlük posta). “Ayrıcalıklı bir yaşamda büyümedim. Doğu Los Angeles’ta çok kaba bir mahallede büyüdüm. Bu kadın bana farklı bir fırsat göstermek için günde üç saat beni farklı bir okula götürdü” dedi.

Leonardo DiCaprio Anne Irmelin Indenbirken
Leonardo DiCaprio, 1994 yılında annesi Irmelin Indenbirken’i ilk Altın Küre’sine getirdi (Fotoğraf: MEGA)

Aynı yıl Leonardo, Screen Actors Guild Foundation Actors Inspiration Award ödülünü kabul konuşmasında Irmelin ve babası George’u çağırdı. “Anne, Irmelin, George – bu ödülü alamazdım ve olduğum aktör olmazdım ya da bu işin bana sahip olma fırsatı verdiği hayırseverliğin hiçbirini yapamazdım ve olmazdım. ikiniz olmadan olduğum kişi, bu yüzden teşekkür ederim,” diye fışkırdı, başına İnsanlar. Titanik yıldızı yarattı Leonardo DiCaprio Vakfı 1998’de Dünya’nın kaynaklarına saygı gösterilmesini savunmak ve refahını desteklemek için.

Irmelin Indenbirken oğluna karşı korumacı

Irmelin, yaşı ne olursa olsun oğluna annelik yapmak için asla çok yaşlı olmadığını kanıtladı. Fotoğrafçılar bir keresinde, Los Angeles’ta dışarıdayken Leo’yu hevesli paparazzilerden fiziksel olarak koruyan özel anneyi yakaladılar. Günlük posta.

Bu anne-oğul ikilisi birbirleri için her şeyi yapacak gibi görünüyor. Ne kadar tatlı!


Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/leonardo-dicaprio-mom-4725193/

Yorum yapın