Irina Shayk ve Kızı Lea, NYC Gezintisi Sırasında Paketlendi: Fotoğraflar – Hollywood Life


Irina Shayk ve Kızı Lea, NYC Gezintisi Sırasında Paketlendi: Fotoğraflar – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Ulices Ramales / BACKGRID

İrina Shayk, 36, en son New York City, NY gezisinde meşgul bir anne gibi görünüyordu. Modele sevimli kızı katıldı. Lea5, paylaştığı kişi Bradley Cooper, soğuk havada kaldırımda yürürlerken elini tuttu. Lea kareli bir elbise, tayt ve mavi tüylü botların üzerine zeytin yeşili bir ceket giyerken, o uzun siyah Burberry şişme bir ceket, bol mavi kot pantolon ve siyah çizmeler giymişti.

Irina Shayk, Lea Cooper
Irina ve Lea, son NYC yürüyüşlerinde. (Ulices Ramales / BACKGRID)

Irina ayrıca güneş gözlükleriyle aksesuar taktı ve büyük olasılıkla Lea’ya ait olan siyah bir el çantası ve pembe bir sırt çantası tuttu. Lea, tepesinde siyah bir tüy yumağı olan kırmızı örgü bir şapka ile görünümünü tamamladı. Çift, Büyük Elma’dan geçerken rahat ve mutlu görünüyordu.

Irina Shayk, Lea Cooper
Irina ve Lea’nın başka bir fotoğrafı. (Ulices Ramales / BACKGRID)

Irina ve Lea’nın birlikte yaptıkları son gezi, Bradley’nin de tek kızıyla birlikte görülmesinden sadece bir gün sonra gelir. Ayrıca NYC’de dolaşıyorlardı ve aktör koyu mavi bir kirpi ceket, gri pantolon ve gri, siyah ve mavi spor ayakkabılar giymişti. Lea, annesi ve kırmızı pantolonuyla giydiği aynı zeytin yeşili ceketi ve mavi botları salladı. Bradley, Lea’nın pembe sırt çantasını sırtında taşırken siyah örgü şapka ve güneş gözlüğü ekledi ve Lea’nın turkuaz örgü şapkası vardı.

Irina ve Bradley’nin Lea ile ayrı gezileri, eski sevgililerin yakın zamanda barıştığına dair söylentileri ortadan kaldırmadı. ÖZEL bir kaynak, “Bradley, Irina söz konusu olduğunda mahremiyetini çok koruyor, bu yüzden bu kadar halka açık olmaları çok önemli,” dedi. HollywoodYaşamı “Bir süredir yeniden bir araya gelmeleri konuşuluyor ve herkes onları destekliyor çünkü onlar iyi bir eşleşme.”

Eski erkek arkadaşı ve kız arkadaşı, 2019’da ayrıldıklarından ve birbirleriyle dost kaldıklarından beri Lea ile çok sayıda aile gezisinde görüldü. Eylül ayında yayınlanan bir rapor, “tekrar bir araya gelmeyi” düşündüklerini ve hatta başka bir çocuk sahibi olmayı düşündüklerini de ortaya çıkardı. “İkisi de [Bradley and Irina] içeriden biri, başka kimseyle ciddileşmedi ve ikisi de çocuk sahibi olma fikrine kapıldı” dedi. Altıncı Sayfa yakın zamanda birlikte tropikal bir tatil geçirdikleri bildirildikten sonra.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/12/14/irina-shayk-daughter-lea-nyc-stroll-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir