Irina Shayk Rocks Sarı Bikini, Beyonce’s Ivy Park İçin Lateks Body – Hollywood Life


Irina Shayk


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: adidas x IVY PARK/Mega

Irina Shayk için göz kamaştırıcı yeni bir kampanyada işleri yumuşatmıyor BeyonceIvy Park ve Ivy Park x Adidas! Damla ölü muhteşem 36 yaşındaki eski kız arkadaşı Bradley Cooper koleksiyon için bir görselde turkuaz mavisi lateks bir body giydi. Islak saç görünümü, askılı takım tasarımı, yüksek topuklu ayakkabılar ve seksi halka küpeleriyle birlikte, onu son derece çekici bir fotoğraf haline getirdi. Daha atletik bir başka fotoğrafta, heykelsi model, neon sarısı bir bikiniyi geniş bir neon sarısı örtü ile salladı. Bu fotoğrafta, Matrix tarzı güneş gözlükleri ve uyumlu yüksek topuk pompaları, Ivy Park x Adidas koleksiyonunun çarpıcı grubunu tamamlıyor.

Irina Shayk
Ivy Park x Adidas için bir görüntüde Irina Shayk. (adidas x IVY PARK/Mega)

Irina’nın kariyeri hiç bu kadar göz alıcı olmamıştı, ancak Oscar ödüllü 47 yaşındaki Bradley’den 2019’da ayrılmasından bu yana yanıyor. Çift, dört yıldır birlikteydi ve şimdi 5 yaşında bir kızı karşıladılar. Lea Mart 2017’de. Bradley’in büyük başarısının ardından ayrılmalarından bu yana küçük Lea’ya eşlik etmeye devam ettiler. Lady Gaga üzerinde Bir yıldız doğdu.

Irina bağlantılı Kanye Batıve Bradley, Gaga ile romantik bir ilişkisi olduğuna dair söylentilerden kaçtı. Eski çift, Mayıs ayındaki Met Gala’da dostça görünürken, Bradley gülümseyerek ve bir grup fotoğrafı için kolunu Rus doğumlu süper modele dolarken bile görüldü. Nicki Minaj ve Burberry’nin Kreatif Direktörü Ricardo Tisci.

Irina Shayk
Irina Shayk (adidas x IVY PARK/Mega)

İnanılmaz derecede güzel görünen çiftin yeniden bir araya geleceği umutları ciddi bir şey olmadı ve durumu kapatan bir kaynak söyledi HollywoodYaşam ÖZEL OLARAK Aralık ayında bunun gerçekleşmeyecek olması. İçeriden biri bize “Bradley ve Irina tekrar bir araya gelmiyorlar” dedi. “Kızları için sık sık bir araya geliyorlar ama o bölüm bitti ve ikisi de romantik bir şekilde yollarına devam ettiler. Birlikteyseler, yakın arkadaşlar ve ebeveynler kadardır.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/12/irina-shayk-yellow-bikini-latex-bodysuit-beyonces-ivy-park/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir