Irina Shayk İbiza Tatili Sırasında Neon Bikinili Fotoğraflar – Hollywood Life


Irina Shayk İbiza Tatili Sırasında Neon Bikinili Fotoğraflar – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Elkin Cabarcas / MEGA

Irina Shayk her santimine baktı Sports Illustrated Mayo Sayısı İbiza’ya yaz kaçamağı sırasında veteriner. Rus süper model 5 Ağustos Cuma günü neon sarısı bikinisiyle İspanyol adasının güneşte ıslanmış yerinin tadını çıkarırken görüldü.

Irina Shayk İbiza Tatili Sırasında Neon Bikinili Fotoğraflar – Hollywood Life
Irina Shayk, Ibiza’da tatil yaparken bikinisiyle görenleri hayrete düşürdü. (Elkin Kabarka / MEGA)

Sahil gezintisi, Irina’nın çarpıcı bir otel havuzunda yüzerken pembe bikinisiyle muhteşem bir videosunu paylaşmak için Instagram’a girmesinden sadece birkaç gün sonra geldi. 3 yaşındaki kızı paylaşan birinin annesi Lea eski ile Bradley Cooper Klibe “Isla Bonita” başlığını yazarken, sakin suda sırtında yüzerken inanılmaz görünüyordu.

Irina ve Bradley ilk olarak 2015’te çıkmaya başladılar, dört yıl boyunca yüksek profilli bir romantizm yaşadılar ve ardından 2019’da ayrıldılar – ama birlikte oldular. kızlarına ortak ebeveynlik yapmaya devam etti New York’ta. Eskiler yakın zamanda Met Gala’da bir araya geldi ve yeniden bir araya gelebilecekleri spekülasyonlarını ateşledi – ancak bir kaynak söyledi HollywoodYaşam SADECE bunun böyle olmadığı söylendi.

Irina Shayk İbiza Tatili Sırasında Neon Bikinili Fotoğraflar – Hollywood Life
Irina kumsalda uzanmadan önce sulara daldı. (Elkin Kabarka / MEGA)

İçeriden biri HL’ye “Bradley ve Irina tekrar bir araya gelmiyor” dedi. “Kızları için sık sık bir araya geliyorlar ama o bölüm bitti ve ikisi de romantik bir şekilde yollarına devam ettiler. Birlikteyseler, yakın arkadaşlar ve ebeveynler kadardır” diye açıklıyorlar.

Bu arada, anavatanı Ukrayna’yı işgal ettiğinde mankenin aklında bazı ciddi konular olduktan sonra Irina’nın biraz dinlendiğini ve rahatladığını görmek güzel. Mart ayında, UNICEF ve Ukrayna Kızılhaç’ına mali yardım sözü vererek Ukrayna’yı desteklediğini açıkça belirtti. Bir barış sembolü görüntüsünün yanına “Savaşa Hayır” yazdı. “@unicef ​​ve @redcrossukraine’e bağış yapacağım – Lütfen bağış bağlantıları ve kaynakları için hikayelerime bakın, elinizden geleni yapın. Barış için dua ediyorum.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/08/05/irina-shayk-neon-bikini-ibiza-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir