Irina Shayk, Cannes Sırasında Otelde Transparan Siyah Bikinisini Öldürdü: Fotoğraflar – Hollywood Life


Irina Shayk, Cannes Sırasında Otelde Transparan Siyah Bikinisini Öldürdü: Fotoğraflar - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: SplashNews

Sallayın! Süper model ve bir çocuk annesi İrina Shayk Cannes Film Festivali sırasında bir otel lobisinde yürürken ağzı açık kaldı… çok az giymişti. Fotoğraflar, 37 yaşındaki birinin annesini, lobide podyumda yürürken küçük, şeffaf bir Gucci ipli bikini üstü ve şeffaf bir örtü ile uyumlu altlar giymiş olarak gösteriyor. Görünümünü diz boyu şeffaf çoraplar ve şeffaf uzun eldivenlerle kaplı siyah stilettolar, mücevherlerle süslenmiş gerdanlık tarzı bir kolye ve bir çift çarpıcı renk tonu ile tamamladı. Irina, kırmızı ruj ve yumuşak bukleler ile neredeyse orada olmayan ihtişamı noktaladı.

İrina Shayk
Irina Shayk, 22 Mayıs 2023 Pazartesi günü Fransa’daki Hotel Martinez’de. (SplashNews)

Olduğu gibi, Bradley Cooper‘in inanılmaz derecede güzel olan eski sevgilisi, şimdi “20 yaşımdayken hiç yapmadığım bazı işleri yapıyor. Belki de dönüştüğüm kişi yüzündendir” diyor. ELLE 2021 röportajında. “Kendi tenimde daha rahat hissediyorum: Vücudumu seviyorum. yemeyi severim Yemeği takdir ediyorum; Hayatı takdir ediyorum. Gerçekten modanın şu anda aradığı şeyin bu olduğunu düşünüyorum.”

Ve şaşırtıcı bir şekilde, son derece modaya uygun görünümüne rağmen, “moda insanı olmadığını” ekliyor. Ben evde Netflix izleyen sıradan bir kızım.” Son zamanlarda ikonik uluslararası film festivalinde tamamen deri görünümünü gördükten sonra buna inanması zor ama imkansız değil. Seçkin takımlarının çoğu için bir nedeni olduğunu kabul ediyor ve kısa süre önce neden bu özel görünümü seçtiğini açtı – derin, alçak bir deri eteğe sahip çapraz çapraz deri bir üst.

İrina Shayk
Sıçrama Haberleri

“Genç tasarımcılara her zaman göz kulak olurum ve Movalolason şovu gözüme çarptı, ”dedi rağbet 22 Mayıs’ta yayınlanan bir röportajda. “Cannes’da bir kadın tasarımcıyı giymek ve desteklemek istediğimi biliyordum ve bu görünümün mükemmel olacağını düşündüm – özel hissettirdi.”

Bu arada, kişisel hayatı spekülasyon için sonsuz bir yem gibi görünüyor – Titanic Heartthrob ile takılırken görüldü. Leonardo DiCaprio Nisan ayında bir Coachella partisinde. Ancak kutuplaşmayla da bağlantılı olan Irina, Kanye Batıgeçmiş ya da şimdiki aşkları hakkında çok fazla şey açması muhtemel değil.

“Yarın kapıcımla çıktığıma dair bir söylenti çıkacak, tamam mı?” o söyledi yüksek züppelik Eylül 2021’de.O zaman yarından sonra başka biri olacak. Bak, orada her zaman bir şeyler vardır ve ben bunu kendime saklıyorum.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/22/irina-shayk-sheer-black-bikini-hotel-cannes-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir