Irina Shayk, Bradley Romantik Söylentiler Arasında NYC’de Kızı Lea ile – Hollywood Life


Irina Shayk


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Fernando Ramales / BACKGRID

Irina Shayk36 yaşındaki kızıyla yürüyüş yapmak için NYC sokaklarına çıktı, Lea De Seine Shayk Cooper, 5, 8 Eylül’de. Rusya doğumlu model, perşembe günü bol pantolon ve bol düğmeli siyah uzun kollu bluz ile rahat ve tamamen siyah bir görünüm seçti. Takımı son moda koyu güneş gözlükleri ve Burberry loafer’larla eşleştirdi ve yumuşak esmer kilitlerini doğal gevşek dalgalarla giydi.

Irina Shayk
Irina Shayk ve kızı Lea, 8 Eylül’de NYC’de bir yürüyüşte. (Fernando Ramales / BACKGRID)

Kızı, yaz sonu gezintisi için çok güzel çiçekli bir elbise ve sıcak pembe tayt tercih etti. Sevimli yürümeye başlayan çocuk, annesinin elini tutarken şık beyaz Adidas spor ayakkabılarını giydi. Anne-kız gezisi sadece bir hafta sonra geliyor Sayfa Altı Irina’nın Lea’nın babasıyla olan romantizmini yeniden alevlendirebileceğini bildirdi, Bradley Cooper47.

Irina’ya yakın bir kaynak, çiftin tropik aile tatillerinden sonra birlikte daha fazla çocuk sahibi olmayı düşündüklerini söyledi. Kaynak, “Gerçek bir aile kaçamağıydı ve tekrar bir araya gelmeyi düşünüyorlar” dedi. “Kızının bir kardeşi olmasını istiyor.” Ayrıca, içeriden öğrenenler, Bir yıldız doğdu oyuncu bu fikre katılıyor.

Çift üç yıl önce ayrıldığından beri başka kimseyle ciddi bir ilişki yaşamadılar. Çıkışın kaynağı, “İkisi de [Bradley and Irina] başka kimseyle ciddileşmediler ve ikisi de çocuk sahibi olma fikrine daldılar.” Ayrıca ilişkilerinin “diğer kişinin her zaman kafasının arkasında olduğu Bennifer 2.0 değil, daha çok ‘neden olmasın?’ gibi olduğunu söylediler. Birlikte anne baba oldukları için zaten birbirleriyle uğraşmak zorundalar. İkisi de düşünüyor, belki de nihayet gerçekten yerleşmenin zamanı geldi.”

Irina Shayk
Irina Shayk, kızı Lea ile eski sevgilisi Bradley Cooper ile aşk dedikodularının ortasında NYC’de. (Fernando Ramales / BACKGRID)

Ayrılmalarının ardından Irina, sanat eseri satıcısıyla bağlantılıydı. Vito Schnabel ve rapçi Kanye Batı45. Bradley’in yakın zamanda çıktığı söylentileri çıktı. Anthony Weiner’ın eski Hüma Abidin, Sayfa Altı 12 Temmuz’da bildirildi. Ancak kaynak, Huma ile yapılan gezinin tesadüfi olduğunu söyledi. bu spor resimli Bradley özellikli model onun Instagram’da 28 Ağustos’ta, çıkışın bildirdiği yeniden bağlanmayı daha da sağlamlaştırdı. Bradley ve Irina, görünüşte tropik bir yerde tatillerinde rahat ve mutlu görünüyorlardı.

Çekici yıldızlar ilk kez 2015’te Broadway müzikalinde birlikte bir randevuda görüntülendiklerinde bağlantı kurdular. Neverland’i bulmak. 2019’daki resmi ayrılıklarına kadar yaklaşık dört yıl çıktılar, ancak bundan önce ikisi 21 Mart 2017’de kız bebeklerini karşıladılar. Yeniden birlikte olduklarını resmen açıklamamalarına rağmen, aylarca birlikte vakit geçirdikleri görüldü. kaynağın kepçesine kadar gidiyor. Irina paylaştı Instagram’da bir fotoğraf 4 Mayıs’ta Bradley ile poz verdi ve Nicki Minaj Met Gala’da. Yıldızlarla dolu enstantaneyi şöyle yazdı: “Met2022 🖤RT’nin gücü. @riccardotisci17 @nickiminaj @edward_enninful @kloss_films @naomi @katemossagency #stormzy @badbunnypr.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/09/irina-shayk-daughter-lea-bradley-cooper-romance-nyc-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir