Ireland Baldwin’in Hamileyken Bikinisi: Fotoğraflar – Hollywood Life


İrlanda baldwin


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Splashnews

İrlanda Baldwin hamileliğinin yarısından fazlası ve açık yeşil ipli bir bikiniyle poz verirken bebeğinin yumruğunu tam teşhir ederken harika görünüyordu. 27 yaşındaki

İrlanda fotoğrafların slayt gösterisini yayınladı onun instagramına “6 ay! İçinde acı sos bulunan bir Super Bowl vanilyalı dondurma zamanı. Mutlu pazarlar!” Fotoğraflarda, İrlanda kısa koyu kahverengi saçlarını açık bırakmış ve herhangi bir makyaj yapmamış. Eşleşen sıska yan dipleri olan dalgalı bir üçgen dize bikini üstü giydiği için çıplak yumruğunu göstermek için yandan ve önden poz verdi.

İrlanda, yeni yıl arifesinde sonogramının bir fotoğrafını Instagram’da paylaşarak hamile olduğunu açıkladığından beri, Alec Baldwin bir sürü muhteşem fotoğraf yayınladı. Bikini fotoğraflarının yanı sıra İrlanda, yatakta uzanırken tamamen üstsüz poz verdiğinde de harika görünüyordu. Gönderiye, “Gözyaşlarını silerken, onları benim için mi ssssss ediyorsun, ben ben ben ben ben” altyazısını verdi.

İrlanda, bebek yumruğu nedeniyle belden düğmelerini çözmüş bir çift kırpılmış siyah kot pantolon giyerken ayna özçekimi için poz verdiğinde bir kez daha üstsüz kaldı. Sütyen giymemeyi tercih etti ve çıplak göğsünü sadece eliyle kapattı.

İrlanda açıklayıcı bir fotoğrafı sevse de, üstsüz veya bikinili poz vermediğinde, kıyafetleri içinde hala harika görünüyor ve kısa bir süre önce bol göğüs dekoltesini ortaya çıkaran dalgalı yuvarlak yakalı kolsuz kırmızı mini bir elbise giydiği fotoğraflar yayınladı.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/13/ireland-baldwin-bikini-pregnant-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir