Ireland Baldwin ve Yeni Doğan Kızı Hastane Fotoğraflarında Birlikte Poz Verdi – Hollywood Life


irlanda baldwin hastane fotoğrafları


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Smalls / SplashNews.com

Yeni momma özeti! Sadece birkaç kısa gün sonra İrlanda Baldwin27 yaşındaki kızının gelişini duyurdu, Hollanda18 Mayıs’ta yeni bir paylaşım yapmak için bir kez daha Instagram’a gitti. fotoğraf döngüsü 21 Mayıs’ta bir çocuk annesi olarak yeni hayatından bahsediyordu. Hafta sonu boyunca sevimli fotoğraf setine “ne haftaydı” diye açıklama yaptı. İlk slaytta İrlanda, yeni doğan kızının elini tatlı bir şekilde tutarken bebeğin babasını da etiketledi. Andre Allen Anjos (RAC).

Sarışın güzel, üçüncü slaytta 674 bin takipçisi ile biraz daha savunmasız hale geldi, hamile iç çamaşırı ve gri bir sutyen üstüyle bir yatağın başucu gibi görünen bir şeye kambur gibi poz verdi. İrlanda ayrıca üçüncü ve beşinci slaytlarda midesine bağlı bir fetal kalp monitörüne sahipti. Andre, yeni doğan kızıyla dördüncü slaytta, onu çıplak göğsünde tatlı bir şekilde tutarken kollarında poz verdi.

Son slaytta, Alec Baldwin‘ nin kızı, hastane yatağına benzeyen bir yerde yeni mini-me’siyle poz verdi. Ireland siyah kapüşonlu bir sweatshirt giydi ve bebek Holland’ın yüzünü pembe bir kalp emojisiyle dikkatlice örttü. Yeni doğan fotoğraflarını paylaştıktan kısa bir süre sonra birçok takipçisi tepkilerini yorum yağmuruna tuttu. “Evreninizin merkezi az önce değişti. Küçük mucizenizle her dakikanın tadını çıkarın,” diye yazarken bir hayran, “Tebrikler! Sana sahip olduğu için çok şanslı.”

İrlanda, Hollanda’nın gelişini ilk olarak 18 Mayıs’ta Instagram aracılığıyla duyurdu. Bir tatlı paylaştı özçekim Andre ve bebeği ile “Hollanda” yazısı. Fotoğrafta İrlanda, kızı annesinin göğsüne yaslanmışken, düğmeleri açık yeşil bir hastane elbisesi giymişti. Hemen ertesi gün, 65 yaşındaki Alec, ilk çocuğunu karşıladığı için kızını kutlamak için kendi Instagram hesabını açtı. “İlk bebeğim ilk bebeğini doğurdu. Üçünüze çok sevgiler!”, diye yazdı bir fotoğrafın başlığına. eski fotoğraf onun ve İrlanda’nın. Alec, İrlanda’yı eski karısıyla karşıladı. Kim Basinger1995’te. O şimdi sekiz çocuk babası.

İrlanda baldwin
Ireland Baldwin, 18 Mayıs’ta kızının doğumunu duyurdu. (Smalls / SplashNews.com)

İrlanda’nın Pazar günü paylaştığı fotoğrafların yanı sıra, 19 Mayıs’ta Instagram’da bir paylaşımda bulundu. Fotoğraf karnında cenin kalp monitörüyle bir küvetin içine yığılmış hali. Altyazıda, “Kızıma geri döndüğünde göstereceğim fotoğraf,” diye şaka yaptı. Bir çocuk annesi de dahil olmak üzere hayranlarının çoğu yorumlarda aynı fikirdeydi. Gigi Hadid. 28 yaşındaki model, “Söz” kaleme aldı. Bu arada bir hayran ekledi, “Pekala bunu yazdırıp çerçeveletelim. Arkadan konuşmak acımasız.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/22/ireland-baldwin-newborn-daughter-hospital-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir