Ireland Baldwin Hamilelik Sırasında Bebeğin Yumruğunu Göstermek İçin Üstsüz Gidiyor – Hollywood Life


İrlanda Baldwin


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: ENEWS/MEGA

Süre Alec Baldwin karıştığı için ciddi suçlamalarla karşı karşıya. Pas ateş ediyor, kızı İrlanda Baldwin hamileliğinde mutlu bir şekilde ilerliyor. İlk çocuğunu eşiyle birlikte bekleyen 27 yaşındaki manken RAC23 Ocak’ta bebek yumruğunu gösterdi Instagram fotoğraf dökümü, tüm farklı hamile kıyafetlerini modellediği yer. Ancak bir fotoğrafta, İrlanda tamamen üstsüz kalmaya karar verdi ve bir çift siyah kottan başka bir şey giymeden karnını sergiledi. İrlanda’nın kollarındaki ve omuzlarındaki dövmeleri o anda tamamen görülüyordu.

İrlanda, tüm ayna özçekim fotoğraflarında hamilelik dostu pek çok sevimli kıyafet modelledi. Her ikisi de sevimli yumruğunu sergileyen kırmızı bir etek ve çiçekli bir elbise salladı. İrlanda ayrıca, yüksek siyah çoraplarla eşleştirdiği koyu renk bir pazen de dahil olmak üzere birkaç gömlek giydi. Model, gönderisine “pg-13 seçimlerini yeniden yayınlamak, çünkü hepiniz beni şikayet etmeyi seviyorsunuz 🤘🏼” açıklamasını yaptı.

İrlanda, yeni yıl arifesinde sonogramından bir fotoğraf paylaşarak hamileliğini duyurdu. sevgilisi olduğunu doğruladı Andre Allen AnjosRAC olarak da bilinen Grammy ödüllü müzisyen, çocuğunun babası. İrlanda’nın annesi, Kim Basinger69, daha sonra İrlanda’nın bir kız çocuğu beklediğini doğruladı.

İrlanda Baldwin
İrlanda Baldwin (Fotoğraf: ENEWS/MEGA)

İrlanda hayatında böylesine özel bir anı kutlarken, 64 yaşındaki babası Alec, ilk torununu karşılamaya hazırlanırken tüm yanlış nedenlerle manşetlerde yer alıyor. bu 30 Kaya aktör, ölümcül Ekim 2021 nedeniyle 19 Ocak’ta iki kez kasıtsız adam öldürme ile suçlandı. Pas görüntü yönetmenini bırakan çekim Halyna Hutchins ölü. New Mexico Birinci Bölge Savcısı tarafından açılan suçlamalar Mary Carmack-Altwies Alec ve zırhçıya karşı Hannah Gutierrez Kamış davada jürinin kararına bağlı olarak 18 ay ile beş yıl arasında herhangi bir yerden hapse girebileceklerini görebilirdi.

Alec’in avukatı, Luke Nikas Quinn Emanuel’in söylediği HollywoodYaşamı Alec’in suçlamaları düşürmeye kararlı olduğunu belirten bir açıklamada. “Bu karar, Halyna Hutchins’in trajik ölümünü çarpıtıyor ve adaletin korkunç bir şekilde düşmesini temsil ediyor. Açıklamada, Bay Baldwin’in silahta ya da film setinde herhangi bir yerde gerçek kurşun olduğuna inanmak için hiçbir nedeni olmadığı belirtildi. “Birlikte çalıştığı profesyonellere güvenerek, silahın gerçek mermileri olmadığına dair güvence verdi. Bu suçlamalarla mücadele edeceğiz ve kazanacağız.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/24/ireland-baldwin-baby-bump-topless-pregnant-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir