Ireland Baldwin Hamilelik Sırasında Anksiyete İle Mücadeleyi Düşündü


İrlanda Baldwin anne dostlarına yürekten bir mesaj gönderiyor.

27 yaşındaki, bu ayın başlarında kendisini ve partnerini doğurduğunda yeni bir sayfa açtı. RACkızı Hollanda. Ve şimdi anneliğe adım attığına göre, hayranlarına deneyimi konusunda çok dürüst olan Ireland, dokuz aylık yolculuğunu yansıtıyor.

29 Mayıs’ta model bir resim gönderdi Holland’ı yatakta tasvir ederken, İrlanda’nın hamileliği sırasında yaşadığı kaygıyı anlattığı bir dizi slayt izledi.

“Çoğumuz gibi hamileliğimde gerçekten mücadele ettim. Sadece her yere kusarak değil,” diye yazdı. “Sağlık kaygısından büyük ölçüde muzdarip biri olarak, hamilelik her şeyi aşırı hızlandırdı. Kafamdaki her düşünce bebeğe zarar vermekle ilgiliydi. Kendime zarar vermek.”

Endişelendiği birçok günlük kaygıyı anlatmaya devam etti, “Ben [having] çok fazla kafein? Çok mu eğildim? Duşum çok mu sıcaktı? Ayaklarım şişmiş mi görünüyor? İyi bir anne olacak mıyım? Son 9 ayımı pulmoner emboliler, kan pıhtıları, preeklampsi hakkında endişelenerek geçirdim.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1375795/ireland-baldwin-reflects-on-struggle-with-anxiety-during-pregnancy-with-daughter-holland?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir