Ireland Baldwin, Ex’in Annesi Kim Basinger ile Seks Yapmak İstediğini Açıkladı – Hollywood Life


İrlanda Baldwin, Kim Basinger


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Tinseltown/MediaPunch/Shutterstock

İrlanda Baldwin iddia edildi yeni bir TikTok eski sevgililerinden birinin annesi kadar “asla güzel olamayacağını” söylediğini, Kim Basingerve onların “her zaman f-k yapmak istediklerini” LA Gizli aktris.

İtiraf, sosyal medya platformunda son zamanlarda kullanıcıların “Eski sevgilinin sana söylediği ve asla unutamayacağın tek şey nedir?” sorusuna yanıt vermelerinin istendiği bir trende yanıt olarak geldi. Kim ve aktörün kızı İrlanda Alec Baldwin, “Gerçekten bunların hepsini yiyecek misin?” gibi bazı incitici sözler sıraladı. ve “Senden gerçekten o kadar etkilenmiyorum.”

@irelandshmireland

#dikiş @matthew.tamasi ile #eski

♬ orijinal ses – İrlanda

İrlanda hiçbir zaman isim vermese de, eski veya eski sevgililerinden sözlü olarak taciz edici/rahatsız edici, “Eve geldiğimde yüzünü duvara çarpacağım” ve “Eğer benden ayrıl, senin bu videolarını yayınlayacağım.”

26 yaşındaki daha sonra eski partner(ler)in iki ünlü aktörün kızı olma durumunu öne geçmek için kullandığını iddia etti. Eski bir sevgilisinin “Bana bir modellik sözleşmesi yapabileceğini düşünüyor musun?” Diye sorduğunda, “Babanın NYU’ya girmeme yardım edeceğini düşünüyor musun?” Diye ekledi. ve “Sence baban bana bir seçmeler ayarlayacak mı? SNL

Videoya, “tüm eski sevgililer korkunç değildi” notunu içeren sorumluluk reddi beyanı ekledi. Ayrıca takipçileri ikinci bölümü almak için videoyu “beğenmeye” teşvik etti.

Kim Basinger, İrlanda Baldwin
Kim Basinger ve kızı Ireland Baldwin (Facebook’un izniyle).

Bu, İrlanda’nın sosyal medyada ilk kez açık ve savunmasız kalması değildi. 9 Şubat’ta, ünlü aktörlerin Ting Tings’in 2008’deki aynı adlı şarkısının melodisine göre oynadıkları karakterlerin farklı isimlerini paylaştığı “Bu Benim Adım Değil” akımına kendi yorumunu yaptı. İrlanda’nın trendi ele geçirmesi, babasının, İrlanda’nın henüz 11 yaşındayken Nisan 2007’de sızdırılan kötü şöhretli bir sesli mesajda kullandığı “düşüncesiz küçük domuz” ifadesi de dahil olmak üzere geçmişte uğraştığı hakaretleri ortaya çıkarmasına neden oldu.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/03/ireland-baldwin-ex-wanted-sex-with-mom-kim-basinger/

Yorum yapın