Ireland Baldwin Doğum Yaptı, İlk Bebeği Müzisyen RAC İle Karşıladı


İrlanda Baldwin‘nin kız bebeği dünyaya geldi!

Model ilk çocuğunu doğurdu – adında bir kızı Hollanda-müzisyenle RACüzerinde paylaştılar instagram 18 Mayıs

İrlanda, çiftin bir hastane yatağında kız bebeklerini tutarken beyaz bir şapkayla sarılı bir fotoğrafını yayınladı. Onun kuzeni Alaia Baldwin “Ama çok güzel görünüyorsun” yorumunu yaptı.

Hollanda’nın gelişi şu anlama da geliyor: Alec Baldwin Ve Kim Basinger resmen büyükanne ve büyükbaba oldular.

Daha önce, Alec ile dokuz yıllık evliliğin ardından 1993 yılında boşanmasını tamamlayan Kim, kendi annelik yolculuğu ile İrlanda’nın annelik yolculuğu arasındaki özel benzerlikler hakkında bir açıklama yapmıştı. gebelik27 yaşındaki ilk olarak Aralık ayında Instagram’da bir sonogram yayınlayarak duyurdu.

Pek çok hayran, İrlanda’nın bebeğinin ultrason fotoğrafında nasıl küçük bir köpeğe benzediğini fark ettikten sonra, LA Gizli star, kişisel koleksiyonundan bir tane yayınladı ve şöyle yazdı: “Okumasının zor olduğunu biliyorum… Ama 1995 yılının Nisan ayında, bu, bebek İrlanda’nın ilk sonogramlarımdan birine yazdığım bir nottu.”

“‘4 beyaz pençe ve bir kuyruk’ dedi” diye devam etti. “‘Dr. Liu’ya (doğum uzmanım) dediğim gibi, ‘Bu bir köpek yavrusu!'”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1370573/ireland-baldwin-gives-birth-welcomes-first-baby-with-musician-rac?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir