Ireland Baldwin, Anneliğinin İlk Haftasına Bir Bakış Paylaşıyor


İrlanda Baldwin şimdiye kadarki en önemli bölümü olan annelik üzerindeki perdeyi aralıyor.

Modelin erkek arkadaşını doğurmasından günler sonra RAC’nın ilk çocuğu—adında bir kızı Hollanda—Ireland, üç kişilik bir aile olarak hayatlarına bir bakış atıyor ve bir dizi fotoğrafa “ne hafta” diyor.

Görüntülerin atlıkarıncası—21 Mayıs’ta Instagram’da yayınlandı– RAC’ın parmağını tutan bebek Holland’ın tatlı bir şıklığıyla açılıyor ve muhtemelen doğum sırasında ve doğumdan sonra iyileşen İrlanda’nın resimlerini göstermeye devam ediyor. Ayrıca RAC’ın Holland’ı göğsünde tutarken çekilmiş bir resmi ve kızıyla birlikte yatakta kıvrılmış İrlanda’nın çok güzel bir resmi var.

Birçok ünlü gibi, İrlanda ve RAC—doğumlu André Allen Anjos—mahremiyetini korumak için emojiler kullanmak yerine kızlarının yüz resimlerini paylaşmamayı seçtiler.

Bebek Holland’ın doğumuyla İrlanda’nın ebeveynleri Alec Baldwin ve eski eşi Kim Basinger resmen büyükanne ve büyükbaba oldular.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1375206/ireland-baldwin-shares-glimpse-into-her-first-week-of-motherhood-with-baby-holland?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir