Invictus Games’ten Çiftin İlk Fotoğrafları – Hollywood Life


Prens Harry


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: REX/Shutterstock

Meghan Markle ve Prens Harry hafta sonu Invictus Games’in tüm heyecanını yaşarken mükemmel bir çift gibi görünüyordu. Nadir bir halka açık gezide, Sussex Dükü ve Düşesi, fotoğraflarda görüldüğü gibi 15 Nisan Cuma günü Hollanda’nın Lahey kentinde düzenlenen uluslararası spor etkinliğinde görüldü. burada ve burada. Prens Harry 2014’te yaralı ve hasta askerler ve gaziler için turnuvayı kurduğundan, kraliyet ailesinin hayranları sevimli çiftin katılmasını bekliyordu.

Prens Harry
Prens Harry ve Meghan Markle, Invictus Oyunları öncesinde Avrupa’da görüntülendi. (Erik Pendzich/Shutterstock)

Meghan, hayranları için megawatt gülümsemesini parlatırken katılımdan kesinlikle heyecanlanmış görünüyordu. 40 yaşındaki eski aktris, markalı kestane bukleleri uzun ve gevşek bırakıldığı için deve paltosunun içinde sofistike ve şık görünüyordu. 37 yaşındaki Prens Harry de lacivert bir spor ceket ve beyaz oxford formasıyla gösterişli bir figür çizerken gülümsüyordu.

Pandemi nedeniyle 2020 ve 2021’de ertelenen Invictus Games, bu yıl tüm ihtişamıyla “iyileşmeye ilham vermek, rehabilitasyonu desteklemek ve ülkelerine hizmet edenler için daha geniş bir anlayış ve saygı oluşturmak için sporun gücünden yararlanmak” için geri dönüyor. etkinlik başına İnternet sitesi. 20 ulustan 500’den fazla katılımcı, Oyunların 2014’te Londra’da başlamasından bu yana beşinci tekrarı için halter, basketbol ve okçuluk gibi on spor dalında yarışacak. “Bir sonraki Invictus Oyunlarının yarışmacılara ilham kaynağı olacağına inanıyoruz. Invictus Games Vakfı Başkanı Sir Keith Mills yaptığı açıklamada, “Evde katılan veya evde izleyenler” dedi.

Prens Harry, yaralı Amerikan gazileri için düzenlenen bir yarışma olan Amerika Birleşik Devletleri’ndeki 2013 Savaşçı Oyunları’na katıldıktan sonra Oyunları organize etmek için ilham aldı. Invictus Games web sitesinde “Sporun gücünün fiziksel, psikolojik ve sosyal olarak nasıl yardımcı olabileceğini gördü” diyor. “Kararını vermiş. Londra, yaralı, yaralı ve hasta Servis personeli için uluslararası bir spor etkinliği olan Invictus Games’in açılış törenine ev sahipliği yapacaktı.” Oyunlar’ın ilk çıkışında, Prens Harry yaptığı açıklamada, “Kalbinde, Invictus Games dünyadaki her bir insanı güçlendirmekle ilgilidir. Bu, her birimizin ilham alabileceği dünya çapında bir dayanıklılık, kararlılık ve topluluk gösterisi.”

Oğlu Prens Charles ve geç Prenses Diana İngiliz ordusunda on yıl geçirmiş ve sonunda Kaptan rütbesine yükselen bir savaş gazisi olduğu için kuşkusuz turnuvayı kalbine yakın tutuyor. Oyunlar 16 Nisan – 22 Nisan tarihleri ​​arasında yapılacak.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/15/meghan-markle-prince-harry-first-photos-invictus-games/

Yorum yapın