İnternetten Satın Alabileceğiniz 21 Tatlı, Tuzlu, Tuzlu ve Baharatlı Vegan Atıştırmalık


Bu ürünleri seviyoruz ve umarız siz de seversiniz. E! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle satın alımlarınızdan elde edilen gelirden küçük bir pay alabiliriz. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil.

Yaşam tarzındaki bir değişiklik zorluklarla gelebilir ve vegan olmak bu kuralın bir istisnası değildir. Diyet değişiklikleri yapmaya gelince, “Ama ne atıştırabilirim?” diye merak ediyor olabilirsiniz.

Üzülme! İster Veganlıkta yeni olun, ister sadece dişlerinizi batırmak için yeni tatlar arıyor olun, açlık ihtiyaçlarınızı desteklemek için bir avuç tatlı, baharatlı, gevrek ve her yönüyle nefis vegan atıştırmalıkların peşine düştük. var gecelik yulaf ve unlu mamuller, seçenekler çikolata sevenler ve hatta bazıları peynir gibi ikramlar Sütü bırakmakta zorluk çekenler için.

Aşağıdaki vegan atıştırmalık seçimlerimizi inceleyin ve satın almak üzere olduğunuz her şeye yer ayırdığınızdan emin olun!


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1124742/15-sweet-savory-salty-and-spicy-vegan-snacks?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın