Ink Master Shakeup: Dave Navarro’nun Yeni Rolü Hakkında Bilinmesi Gerekenler


Hattat yeni bir kat boya alıyor.

Dünyanın en iyi dövme sanatçılarından bazılarının kafa kafaya yarıştığı realite yarışması serisi, 7 Eylül’de Paramount+’da başlayacak olan yeni sezonu için yenileniyor.

Joel Maddenbaş vokalisti iyi Charlotte, gösteriye yeni ev sahibi olarak katılacak. Bu arada, sekizinci sezonun kazananı Ryan Ashleyünlü dövme sanatçısı Nikko Hurtado ve endüstri emektarı Ami James hakim olarak görev yapacak.

Dave Navarroev sahibi olarak görev yapan Hattatİlk 13 sezon, Paramount+’a göre Master of Chaos olarak geri dönüyor ve rekabete çılgın sürprizler ve oyunun kurallarını değiştiren bombalar getiriyor.

Yeni sezonda, yayıncıya göre, “efsanevi hayranlar tarafından sevilen sanatçılar, nihai dövme yarışmasında yarışmak için geri dönüyor”. “Sanatçılar mücadele edecek ve bugüne kadarki en büyük büyük ödül olan 250.000$ ve yarışmanın tarihinde görülen en büyük, en heyecan verici ve destansı zorluklardan bazılarıyla yüzleşecek. Hattat

Yarışmacılar henüz açıklanmasa da, savaşa hazır olmaları daha iyi gibi görünüyor.

“Efsanelerin, büyük bir başarı sağlayan üst düzey becerilere sahip olduklarını kanıtlamaları gerekecek. Hattat Ayrı ayrı: kompozisyon, hassasiyet, renk teorisi, incelik, dayanıklılık ve dayanıklılık” Paramount+’a göre, “Her zamankinden daha yüksek bahislerle, tek bir yanlış adım onları eve gönderebilir ve sonunda sadece bir sanatçı çekip gider. başlığı ile.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1340984/ink-master-shakeup-what-to-know-about-dave-navarro-s-new-role?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir