İngiliz Gazeteci Deborah James Kanser Savaşından Sonra 40 Yaşında Öldü


Taraftarlar Bowelbabe’ye son kez veda ediyor.

İngiliz gazeteci Deborah James hakkında paylaşılan bir açıklamaya göre, 28 Haziran’da bağırsak kanseriyle yaptığı bir savaşın ardından huzur içinde öldü. Instagram hesap. Gönderiye göre, James vefat ettiğinde ailesi tarafından çevriliydi.

James’i “en harika eş, kız, kız kardeş” olarak öven mesajda, “Dame Deborah James’in ölümünü duyurmaktan derin bir üzüntü duyuyoruz” dedi. [and] mumya.”

Dokunaklı övgü aynı zamanda 2016 yılında bağırsak kanseri teşhisi konan ve sosyal medyada BowelBabe olarak yolculuğunu belgeleyen BBC podcast sunucusunu, klinik deneyler için fon toplayan BowelBabe Fonu’nu kurmadaki hayırsever çalışmaları için “ilham” olarak selamladı. kanser araştırması.

Açıklamada, “Deborah, farkındalığı artırmak, engelleri yıkmak, tabulara meydan okumak ve kanserle ilgili tartışmayı değiştirmek için deneyimlerini dünyayla paylaştı.” “En zorlu anlarında bile para toplama ve farkındalık yaratma konusundaki kararlılığı ilham vericiydi.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1336158/british-journalist-deborah-james-dead-at-40-after-cancer-battle?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir