Influencer Oli London, Erkekliğe Geri Döndüğünü Paylaşıyor


YouTuber, “tekrar erkek olmak için” tüm saçlarını traş ettiğini ve “İranlı kadın hayır kurumlarına bağışta bulunmak” ve “İranlı kadınlara yardım etmek” için para toplamak için eBay’de saçlarını açık artırmaya çıkardığını söyledi.

Ancak Londra, başka operasyonları durdurmayı planladığını söyledi.

“Umarım artık kendime dönerek mutlu bir şekilde yaşayabilirim ve mükemmelliğin peşindeki saplantılı arayışımda daha önce geçirdiğim plastik cerrahi prosedürlerinden artık vazgeçmeyi planlayabilirim” diye yazdı, “ki bunun ulaşılamaz olduğunu anladım.”

Londra daha önce K-Pop grubuna benzemek için altı burun estetiği, göz ameliyatı, yüz germe, kaş kaldırma, şakak germe ve diş ameliyatı olmak üzere 32 ameliyat geçirdi. BTSPark Jimin. Eylül ayında Londra, Jimin’den ve Asya topluluğundan “başka biri olmaya çalıştıkları” için özür diledi ve “hala Koreli olarak tanımlandığını” söyledi. (Londra dedi 2021 YouTube videosunda artık “İngiliz” değil, “Koreli” olduklarını.)

Yeni açıklamasında, başkalarına ulaşmak için geçişini kamuoyuyla paylaştığını söyledi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1350616/influencer-oli-london-shares-he-s-detransitioning-back-to-male?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir