Influencer Joy the Baker, Sevgililer Günü Partinizi Planlamak İçin Burada


Takımınıza hediyeler yağdırın.

Joy için Şubat, verme mevsimidir. “Noel tatillerinin çok meşgul olduğunu hissediyorum, kaçınılmaz olarak düzgün bir şekilde hediye etmeyi unuttuğum insanlar var” diye açıklıyor. “Böylece kız arkadaşlarıma gerçekten özel Galentine Günü hediyeleri vermeye başladım.” Daha menüyü hazırlamadan ya da tek bir şampanya kadehinin tozunu almadan önce, kızları için düşünceli biblolar toplamaya başlar.

Ama Aralık tatilleri her birini ıslattıysa senin hediye fikirleri, “mutfak için büyük, güzel bir nihale ve taştan tembel bir susan gibi bir mücevher anı veya başka bir şey” gibi olmazsa olmazlarını çalmaktan çekinmeyin. Ya da lavabonun yanına koymaları için küçük bir şişe losyon şeklinde onlara yardım etmeyi düşünün.

Bütçesi olanlar için, ikinci el mağaza raflarını incelemenizi önerir. Joy, “Şerefiye’de bulduğunuz küçük bir adak alın ve içini şirin kibritlerle doldurun ve altına küçük bir sacayağı koyun,” diyor Joy. “Biraz yaratıcılığınız ve aramak için zamanınız varsa, bir şeyi her zaman yeniden değerlendirebilirsiniz.” Genel olarak, amacın “arkadaşlarımın kendileri için satın almayacaklarını düşündüğüm bir şey bulmak, bu yüzden ekstra özel hissettirmek” olduğunu söylüyor.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1363126/influencer-joy-the-baker-is-here-to-plan-your-perfect-galentine-s-day-bash?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir