İlk Fotoğraflar – Hollywood Life


macaulay ve brenda


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: @CelebCandidly / MEGA

Evde yalnız yıldız Macaulay Culkin42 ve nişanlısı Brenda Şarkısı, 35, Perşembe günü Los Angeles’ta dolaşırken ebeveynlerine iki küçük çocuğuna düşkündü. Çift ikinci çocuklarını dünyaya getirdiklerinden bu yana aile ilk kez görüntülendi. carsonbirlikte Aralık 2022’de, ilk olarak ABD Haftalık 17 Mart’ta. Yağmurlu bir gün macerası sırasında, gururlu baba, bebeğini arabadan dışarı taşırken gri örgü süveter, siyah pantolon ve siyah Converse’i sallarken görüldü.

Macaulay Culkin
Macaulay Culkin ve Brenda Song, iki çocuğuyla birlikte 30 Mart’ta çıktı. (@CelebCandidly / MEGA)

Zack ve Cody’nin Süit Hayatı Şap ise uzun siyah kirpi ceketi, kot pantolonu ve siyah spor ayakkabılarıyla şık bir anneydi. Brenda, neredeyse iki yaşındaki oğullarını tutarken resmedildi. Dakota, o öğleden sonra sırılsıklam bir park yerinden ayrılırken. Yanlarında tespit edilen birkaç küçük çocuk daha vardı, ancak bunların arkadaş mı yoksa diğer aile üyeleri mi olduğu belli değil. Kardeşler siyah paltolarla neredeyse eşleştikleri için çok sevimli görünürken, Dakota ayrı ayrı bordo New Balance spor ayakkabılarını giydi.

Daha önce bahsedildiği gibi, Macaulay ve Brenda’nın gezisi, yakın zamanda 2022’nin sonunda ikinci çocuklarını birlikte karşıladıklarının ortaya çıkmasından sadece iki hafta sonra gerçekleşti. Dakota doğduktan yıllar sonra. Brenda ve erkeği, çocuklarının gelişini gizli tuttular, ancak söylediler ABD Haftalık 2021’de küçüklerinin gelişinden “çok memnun” olduklarını.

macaulay
Macaulay Culkin, yeni doğan bebeğini arabadan taşıyor. (@CelebCandidly / MEGA)

42 yaşındaki daha önce ortaya çıktığı için, bu iki bebeğin memnuniyetle karşılanması çok da şaşırtıcı değil. Joe Rogan Deneyimi dijital ses dosyası Ağustos 2018’de baba olmaya hazır olduğunu duyurmak için. “Birkaç bebek yapacağım” Amerikan korku hikayesi Şap o sırada dedi. “Bu iyi bir şey, bu yüzden muhtemelen ona birazdan birkaç bebek koyacağım. Demek istediğim, kesinlikle pratik yapıyoruz. Ve sadece bir ay sonra, Bebek yüzlü yıldız anne olmak hakkında fışkırdı ABD Haftalık. “Harika!” diye alay etti. “Kişisel hayatım hakkında konuşmayı sevmiyorum ama her şey harika ve ben mutluyum.”

Macaulay’ın, Ocak 2022’de nişanlandıklarında Dakota’yı hayatlarına kabul ettikten sonra soruyu Brenda’ya sorduğu bildirildi. İkilinin romantizmi, film üzerinde çalışırken tanıştıktan sonra başladı. değişim ülkesi 2017’de Tayland’da. Disney Channel mezunları hayatları hakkında özel konuşsa da, Instagram’da onun hakkında fışkırdı doğum günü haraç Ağustos 2020’de. “Bu büyülü varlığın 40. doğum günü kutlu olsun. Burada oturup ne kadar harika, kibar, sevgi dolu, gerçek, sadık, dürüst, zeki ve komik olduğun ve bu hayat şeyini seninle paylaşıp yaptığım için ne kadar minnettar olduğum hakkında sonsuza kadar yazabilirim,” başlığını okudu. “Ama birincisi, bu benim sonsuzluğumu alır ve ikincisi, bunu görmeyeceksin bile çünkü sen hiç instagram kullanmıyorsun. Hahaha. Var olabileceğini hiç düşünmediğim tek boynuzlu atım, dünyanın en şanslı insanıyım çünkü senin tarafından seviliyorum.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/31/macaulay-culkin-brenda-song-second-baby-first-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir