İlk Çocuk Beklemek – Hollywood Life


JJ Watt Karısı Kealia


Galeriyi görüntüle

JJ Watt ve karısı Kealia Ohai anne baba olacaklar! Arizona Cardinals defans oyuncusu 33 ve Chicago Red Stars futbolcusu 30, 2 Haziran’da ilk çocuklarını birlikte beklediklerini açıkladılar. Her biri, bir doğum çekiminden birkaç fotoğrafla kendi Instagram hesaplarında haberi yayınladı. JJ, dört fotoğrafın yanına “Daha heyecanlı olamazdım” diye yazdı. burada). Kealia paylaştı fotoğraflar aynı çekimden ve son tarihinin Ekim ayında olduğunu açıkladı. İkisi de gelecekteki çocuklarının cinsiyetinden bahsetmedi.

Annelik çekimi Arizona’daki konutlarında gerçekleşti. JJ, koyu yıkama mavi kot pantolon ile dar, gri üç çeyrek kollu bir gömlek giydi. İki altın zincir kolye ile aksesuar yaptı ve görünümünü parlak beyaz spor ayakkabılarla tamamladı. Kealia sade bir kahverengi bodycon kaşkorse elbise tercih etti ve ayakkabı giymedi. O da iki kolye takmıştı ve kısa esmer saçlarını kıvırmıştı.

JJ Watt Karısı Kealia
JJ Watt ve Kealia Ohai bir etkinlikte konuşuyor (Fotoğraf: Jake Seiner/AP/Shutterstock)

Sporcular, 2016 yılında Kealia’nın kız kardeşi aracılığıyla tanıştıktan sonra çıkmaya başladılar. Megan CushingJJ’nin eski Houston Texans takım arkadaşıyla evli Brian Cushingbaşına İnsanlar. 2019’da nişanlandıklarını sosyal medya aracılığıyla duyurdular ve JJ kendisini “dünyanın en şanslı adamı” olarak nitelendirdi. Güneş batarken JJ, Kealia’nın evlenme teklifini istedi. Şubat 2020’de Bahamalar’da aileleri ve arkadaşlarıyla çevrili koridorda yürüdüler.

JJ ve Kealia birbirlerine olan sevgilerini sosyal medyada göstermekten korkmuyorlar. Kendi takımları için spor yaparken görüntülerinin arasında çift, birlikte geçirdikleri güzel anları paylaşmayı seviyor. JJ’in 26 Mart’ta bebek haberleri gelmeden önce eşiyle ilgili son gönderisi, onu iki yavruları Finley ve Tex ile muhteşem bir dağ silsilesine bakarken gösterdi. “Güne başlamak için güzel bir yol” yazdı. İleti. Aynı gün, sabah yürüyüşü için kayalıklara tırmanırken çekilmiş bir fotoğrafını yayınladı; JJ kabul edildi çok daha sıradan olacağını düşündü.

Kealia en son JJ’nin doğum günü için bir fotoğraf paylaştı. “Aşkımın doğum günü kutlu olsun!! Hayatımı seninle geçirdiğim için en şanslıyım. seni seviyorum,” diye tatlı tatlı yazdı.

Bebeğin cinsiyetinin yanı sıra, bir sonraki soru, bir futbol yıldızı mı yoksa futbol yıldızı mı yetiştirecekleri! Büyüyen aileyi tebrik ederiz!
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/03/jj-watt-kealia-ohai-pregnant-first-child/

Yorum yapın

SMM Panel