İlişkiyi Reddediyor – Hollywood Life


Adam Levine


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Larry Marano/Shutterstock

Adam Levine Evliliği sırasında sevgilisi olduğu söylentilerine yanıt verdi. Behati Prinsloo, şu anda birlikte üçüncü çocuklarına hamile olan. bu bordo Beş 43 yaşındaki solisti ile ilişkisi olduğunu inkar etti. Yaz Stroh’uama haddini aştığını kabul etti. Adam, “Karım dışında herhangi biriyle HİÇBİR flört halinde konuşurken yanlış muhakeme kullandım” dedi. TMZ. “Bir ilişkim olmadı ama yine de hayatımın üzücü bir döneminde sınırı aştım.”

Devam etti, “Bazı durumlarda uygunsuz hale geldi. Bunu ele aldım ve ailemle birlikte bunu düzeltmek için proaktif adımlar attım. Karım ve ailem bu dünyada tek umursadığım şey. Benim için gerçekten önemli olan tek şeyi riske atacak kadar saf ve aptal olmak, yapabileceğim en büyük hataydı. Bir daha asla yapmayacağım. Tüm sorumluluğu alıyorum. Bunu hep birlikte aşacağız ve başaracağız” dedi.

Bildirilen ilişkisi, Instagram ve OnlyFans modelinden sonra 19 Eylül’de ortaya çıktı. Yaz Stroh’u TikTok’taki ilişkileri hakkında temiz çıktı. Güvenebileceğini düşündüğü insanlar tarafından müstehcen fotoğraflarla şantaj yapıldığını ve ona neler olduğunu açıklamaktan başka bir seçenek bırakmadığını söyledi. “Aslında Victoria’s Secret modeliyle evli bir adamla ilişki yaşıyordum. Biliyorsunuz, o zamanlar gençtim, saftım ve açıkçası, kendimi sömürülmüş hissediyorum” diyerek aşağıda paylaşılan TikTok’ta başladı. Şimdi olduğu gibi “olay yerinde” olmadığını ve bu nedenle “kolayca manipüle edildiğini” ekledi.

@sumnerstroh

Bu tam bir pişmanlık ve saygı eksikliğine dahil olduğum için utandım. #yeşil Ekran

♬ orijinal ses – Sumner Stroh

Sumner, Adam ile arasında, “ne kadar ateşli” olduğunun gerçek dışı olduğunu söylediği Instagram mesajlarını göstermeye devam etti. İlişkilerini bitirmeden önce “bir yıl kadar görüştüklerini” söyledi. Onun zaman çizelgesiyle birlikte 2021’in başında birbirlerini görmeye başladılar ve yıl sonunda ilişkilerini kestiler. Bununla birlikte, Haziran ayında Adam, doğmamış çocuğuna Sumner adını vermesinin sakıncası olup olmadığını sormak için DM’lerine geri döndü. “Cehennemdeyim. Mesela, bu noktada Cehennemde olmalıyım, ”dedi Sumner, videosunda açıkça perişan halde. Videosunu hikayesiyle “hiçbir zaman öne çıkmak istemediğini” söyleyerek bitirdi.

Behati Prinsloo ve Adam Levine
Behati Prinsloo ve Adam Levine sekiz yıldır evliler (Fotoğraf: Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock)

35 yaşındaki Adam ve Behati, 3 Eylül 2022’de Kaliforniya, Santa Barbara’da bebek yumruğunu sergileyen, vücudu saran mavi bir elbiseyi sallarken fotoğraflandığında bebek haberlerini yumuşak bir şekilde duyurdular. “Behati ve Adam daha mutlu olamazdı. üç numaralı bebek için. Çifte yakın bir kaynak, her zaman büyük bir aileye sahip olmak istediklerini biliyorlardı, bu yüzden bu hoş bir nimet” dedi. HollywoodYaşam SADECE ilişki söylentisi patlak vermeden birkaç gün önce. “Behati, çocuklarına hiç sahip olmadığı kardeşlerini vermek istediği için birkaç çocuk istediğini her zaman biliyordu. Ve Adam büyük bir aileden geliyor, yani gerçekten bildiği tek şey bu.”

Namibyalı model ve müzisyen 2014’te evlendi ve 2012’de çıkmaya başladı. Görünüşe göre mutlu bir evlilikleri vardı ve ilişki raporunu şoke etti.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/20/adam-levine-cheating-rumors-behati-prinsloo-sumner-stroh/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir