İlişkilerine Bir Bakış – Hollywood Life


Venüs Williams


Galeriyi görüntüle

Image Credit: Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock

efsane atlet Venüs Williams genellikle tüm zamanların en iyi tenisçilerinden biri olarak kabul edilir. Ve sahada fazlasıyla başarılı olsa da, aşk hayatının durumunu düşük tutma eğilimindedir.

Venüs Williams
Venus Williams (Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock)

Şu an itibariyle hiç evlenmedi ve çocuğu yok. Ekim ayı röportajında Kozmopolitan42 yaşındaki kadın, özgürlüğünün tadını çıkardığını ve toplumsal baskının yerleşmesine izin vermediğini açıkladı.

“Hayatımı sevdiğimi ve hiçbir sebeple değiştirmek istemediğimi söylediğimde bana inanmayan çok arkadaşım var. Çaresiz değilim ve bana inanmıyorlar” dedi. “’Pencerenizi kaçıracaksınız’ gibi şeyler söylüyorlar. Ben, ‘Lütfen, rahatlayın. Sen böyle hissedebilirsin ama ben hissetmiyorum. Sana söz veriyorum, istemiyorum.”

Venüs Williams
Venus Williams (Broadimage/Shutterstock)

Bir araştırmaya göre Venüs 2021 itibariyle bekar olduğunu iddia ediyor. Instagram Canlı Öykü. Ancak Grand-Slam şampiyonu geçmişte hem medyanın gözünde hem de dışında bazı buharlı uzun vadeli ilişkilere sahipti. Sık sık bir tenisçiyle birlikte görülmesine rağmen Reilly Opeka, 2021’de bir Instagram hikayesinde çıktıklarına dair söylentileri düşürdü. Peki Venüs gerçekten kiminle birlikte oldu? Daha fazla ayrıntı öğrenmek için okumaya devam edin.

Venüs milyonerle çıkmaya başladı Nicholas Hammond 2017’de. Nicholas, Venüs’ten 12 yaş küçük ve “geniş iletişim imparatorluğu” gibi dergilerin yer aldığı TV Rehberi ve on yedi.

İki yıllık ilişkileri boyunca, çift PDA’ya yabancı değildi. Katıldılar Venüs’ün kız kardeşi Serena‘ nin düğünü birlikte ve bir gezi sırasında rahatlarken fotoğraflandı akşam yemeği tarihi Aralık 2017’de. Bir kaynak, “Onun için topukların üstünde” dedi. New York Günlük Haberleri 2018 Avustralya Açık maçlarında ona eşlik ettiğinde. İkisi hiç nişanlanmasa da Nicholas, bağlılıklarını onurlandırmak için Venüs’e sembolik bir “arkadaşlık yüzüğü” verdi.

2019’daki bölünmelerine gelince, Altıncı Sayfa yaş farkının bir faktör olduğunu bildirdi. Çıkışa göre, Venüs bir evliliğe ve aileye hazırken, Nicholas aynı sayfada değildi.

Venüs Küba modelini görmeye başladı Elio Pi o 24, kadın 32 yaşındayken. İkisi de EleVen adlı giyim hattında birlikte çalıştılar ve 2012’de New York Grand Slam’de bir çift olarak ilk kez halka göründüler. Orada el ele tutuşup seviştikleri görüldü. İnsanlar. Mart 2013’te, Venus ve Elio Miami’deki kortunda ateşli ve ağırlaştılar. Günlük mail. Sonunda 2017’de ayrıldılar, ancak o yıl birlikte akşam yemeği yerken görüldüler. Altıncı Sayfa.

Venüs Williams Hank Hank Kuehne
Venus Williams ve Hank Kuehne (Chris O’Meara/AP/Shutterstock)

Venüs, profesyonel golfçü ile romantik bir şekilde bağlantılıydı Hank Kuehne 2007’den 2010’a. Ancak ilişkilerinin doğası hakkında pek bir şey bilinmiyor. Günlük mail ayrılmadan önceki üç yıllık bağlarını “ciddi” olarak nitelendirdi. 2011’de Hank, Andy adında bir kadınla evlenmeye devam etti.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/venus-williams-dating-history-relationships-4770528/

Yorum yapın

SMM Panel