İlişkileri ve Nişanlısı Hakkında Her Şey – Hollywood Life


Marc Anthony Nadia Ferreira


Galeriyi görüntüle

Süre Marc AnthonyEn dikkate değer ilişkisi, pop süperstarıyla 10 yıllık evliliği olabilir. Jennifer Lopez52 yaşındaki 53 yaşındaki müzisyen ve oyuncu iki kez daha evlendi. Eski Kainat Güzeli ile koridorda yürüdü Dayanara Torres47, 2000 yılında Jennifer’la 2004 düğününden önce. Onun ve “On the Floor” şarkıcısının ayrılmasının ardından modelle evlendi Shannon De Lima33. Evlilik iki yıl sürdü.

Marc üç kez boşanmış olmasına rağmen aşktan vazgeçmemiştir. 12 Mayıs’ta o ve kız arkadaşı Nadia Ferreira23, nişanlandıklarını duyurdular. Bazıları dördüncü kez Anthony için çekicilik olup olmadığını merak ediyor olabilir, işte geçmiş evliliklerine ve gösteri kraliçesi nişanlısıyla olan ilişkisine bir göz atın.

Dayanara Torres

Marc Anthony Dayanara Torres
Dayanara Torres ve Marc Anthony 2000 yılında koridorda yürüyorlar (Fotoğraf: Andres Leighton/AP/Shutterstock)

Porto Rikolu aktris, realite yıldızı ve eski Kainat Güzeli Dayanara Torres ve Marc Anthony, 2000 yılında Las Vegas’ta koridorda yürüdüler. Birlikte dünyaya iki çocuğu karşıladılar: erkek çocuklar Hristiyan ve Ryan, sırasıyla 2001 ve 2003 doğumlu. Cristian ve Ryan, çiftin ilk çocuklarıydı ama Marc’ın iki çocuğu vardı. ariana ve Takip etmekdaha önce eski sevgilisiyle, Debbie Rosado.

Dayanara ve Marc’ın ilişkisi iniş çıkışlarla doluydu. Örneğin, 2002 yılının Temmuz ayında ayrıldılar, ancak daha sonra o yılın Aralık ayında uzlaştılar ve yeminlerini yenilediler. CBS Haberleri. Ancak ikinci erkek çocuklarını dünyaya getirdikten sonra aşkları numaralandı ve 2004 yılında karşılıklı boşanma dilekçesi vererek boşandılar.

Dayanara ona baktı ve Yanan adam Univision’ın İspanyolca dans yarışması gösterisi sırasında aktörün boşanması Mira Quien Baila 2017’de gözlerinde yaşlarla “Hayatımın en zor anı kesinlikle boşanmaydı” dedi. İnsanlar. “Artık o kadar çok yıl geçti ki, birisi geriye bakıp ‘Biliyor musun, benimle hiçbir ilgisi yoktu’ diyebilir.”

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez ve Marc Anthony
Jennifer Lopez ve Marc Anthony’nin evliliği Marc’ın en uzun evliliği (Fotoğraf: Jim Smeal/BEI/Shutterstock)

Jennifer Lopez ve Marc Anthony’nin ilişkisi de basit değildi. 1998’de Broadway müzikalinin sahne arkasında tanıştılar. Capeman, Marc’ın bir parçası olduğu. Görünüşe göre, Marc’ın “Bloktan Jenny” şarkıcısına söylediği ilk sözlerden bazıları, 2015 yılındaki anılarında hatırladığı gibi, bir gün onunla evleneceğiydi. Gerçek aşk. Ancak hemen flört etmediler. Jennifer ilk kocasından boşandı, Ojani Noa, 1998’de. Daha sonra rapçi ile çıktı. P diddyevli ve yedek dansçısından boşandı Cris Juddve çıktı ve nişanlandı Ben Affleck2021’de aşkını yeniden alevlendirdiği ünlü.

Çift, ikizleri karşılarken güçleniyor gibiydi. Maks. ve emme Ancak, sorun söylentileri 2009 civarında başladı ve bazıları, bazılarının takıldığını söylediği gibi, Marc’ın eski karısı Dayanara’yı bile içeriyordu. Dayanara dedikodulara karşı hızlı bir şekilde konuştu. “Dışarıda bir sürü kötü insan var” dedi. El Nuevo Diabaşına insanlar İspanyolca. “O sadece çocuklarımın babası. Bu söylentilere enerjimi harcamayacağım.” İki yıl sonra, Jennifer ve Marc ayrıldıklarını açıkladılar, ancak yasal olarak evliliklerini 2014 yılına kadar bitirmediler.

Jennifer, boşandıklarından beri birkaç kez Marc ile olan olumlu ilişkisini dile getirdi ve eski aşıklar arasında kesinlikle hiçbir düşmanlık yok gibi görünüyor. “Marc ve ben çok iyi arkadaşız, çok destekleyiciyiz,” diye fısıldadı. huffpost 2014’te. “Babaları orada olmadığında, babalarının onları çok sevdiğini bilmelerini sağlamak için bir anne olarak benim sorumluluğum olduğunu hissediyorum çünkü bu, babalarının yanında olmadığında veya onu görmediklerinde sahip oldukları şüphedir. Onlarla birlikteyken ‘Annem çalışıyor ve seni seviyor’ demek onun işi olduğu gibi benim işim de bu.

Artı, 2017’de Jennifer ve Marc birlikte İspanyolca bir albüm hazırlamanın ortasındayken, işbirliğinin onları daha da yakınlaştırdığını açıkladı. “Dürüst olmak gerekirse, her zaman harika arkadaş olacağız. Ben her zaman onun yanında olacağım, o her zaman benim için orada olacak” dedi. Canlı! Kelly ve Ryan ile. Ne kadar tatlı!

Shannon De Lima

Marc Anthony Shannon De Lima
Shannon De Lima ve Marc Anthony iki yıl evli kaldılar (Fotoğraf: Broadimage/Shutterstock)

Venezüellalı model Shannon De Lima ve Marc Anthony, 2014 yılında Dominik Cumhuriyeti’ndeki Casa de Campo tatil beldesinde samimi bir törenle koridorda yürüdüler. 2012’de Marc’ın Jennifer’dan ayrılmasından sonra çıkmaya başladılar ve çok sessiz bir ilişki yaşadılar. Ancak, iki yıllık evlilikten sonra çift, Kasım 2016’da ayrıldıklarını açıklayarak istifa etti.

“Marc Anthony son ayrılığı yüzünden harap oldu [with Shannon De Lima]”Bir kaynak ÖZEL OLARAK söyledi HollywoodLife.com haberleri takip ediyor. “Bu onun için üç numaralı boşanma olacak. Kadınlara ve hep birlikte flört etmeye ara vermek ve şimdilik sadece kendine ve baba olmaya odaklanmak istiyor.”

Çiftin birlikte hiç çocuğu olmamasına rağmen, Shannon’ın önceki bir ilişkiden bir oğlu vardı ve 2017’de Marc’ın onunla hala iletişim halinde olduğunu ortaya çıkardı. Univision’ın bir bölümünde “Marc’ı tekrar gördüğünde çok güzeldi” dedi. Despierta Amerikabaşına İnsanlar. “Marc onun babasıydı. Dani ona hâlâ ‘baba’ diyor. Dani’nin babası var ama Marc sonsuza kadar ‘Marc Baba’ olacak.” Ayrıca kendisinin ve Marc’ın her zaman iyi durumda olduklarını da doğruladı.

Nadia Ferreira

Marc Anthony Nadia Ferreira
Marc Anthony ve Nadia Ferreira, birkaç aylık çıktıktan sonra nişanlandılar (Fotoğraf: Evan Agostini/Invision/AP/MediaPunch/Shutterstock)

Marc kesinlikle kadınlardan uzaklaştı ama aşktan asla vazgeçmedi. Kız arkadaşıyla kırmızı halıda ilk kez sahneye çıktı. Madu Nicola, 2021 Billboard Latin Müzik Ödülleri’nde. Bununla birlikte, bu ilişki hızla sona erdi, çünkü 2022’nin başlarında, Marc ve model ve eski Kainat Güzeli yarışmacısı Nadia Ferreira’nın çıktığı ve birlikte Mexico City gezisinde görüldükleri söylentileri dolaşmaya başladı. Mart ayında Instagram yetkilisi oldular ve aşklarını göstermekten asla çekinmediler, sık sık birbirlerinin ve günlük hayatlarının enstantanelerini çevrimiçi olarak paylaştılar. Mayıs ayına kadar nişanlandılar.

Nadia, Grammy ödüllü müzisyenle nişanlandığını 12 Mayıs’taki Instagram hikayesiyle duyurdu. “Nişan partisiyyyy!!! @marcanthony,” diye yazdı çarpıcı elmas yüzüğünün bir fotoğrafının üzerine. Nişanlanmalarının tam olarak ne zaman gerçekleştiği bilinmemekle birlikte, Nadia, duyurudan günler önce ikisinin birlikte vakit geçirdiği Marc ile Florida kaçamağı sırasında muhtemelen “Evet” dedi. Heyecan verici haberlere öncülük eden Nadia, Miami sularında lüks bir yatta parti yapacağı bir geceden önce sosyal medyada şampanya kadehiyle kadeh kaldırdığını göstermişti. O kutlamalar sırasında yüzüğü zaten takmıştı. Mutlu çifti tebrik ederiz!


Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/marc-anthony-wife-4735384/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir