İlişkileri Neden Çalışıyor – Hollywood Life


chris rock gölü çanı


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Larry Marano/John Salangsang/Shutterstock

O akşam yemeği ve brunch randevuları sadece platonik değildi – çünkü Chris Kaya ve Çan Gölü resmen çıkıyorlar, HollywoodYaşam öğrendi. Bir kaynak bize ÖZEL OLARAK “Chris ve Lake birkaç aydır görüşüyorlar” dedi. “Komedi turuyla gerçekten meşgul ve yaklaşmakta olan komedi özeline odaklanıyor, ancak Lake için heyecanlı, bu yüzden yoğun programına rağmen onunla büyük çaba harcıyor. Her şeyin yolunda gitmesi için elinden geleni yapıyor.”

Chris ve Lake, ilk olarak Haziran ortasında birlikte bir beyzbol maçına katıldıklarını fark ettiklerinde flört söylentilerini körükledi. Ardından, 4 Temmuz hafta sonu boyunca, spekülasyonları iki tarih daha vererek körüklediler. İlk olarak, 2 Temmuz’da Giorgio Baldi’yi Santa Monica’da birlikte terk ederken görüldüler. Ertesi sabah, başka bir Santa Monica restoranında birlikte brunch yaptılar. Her ne kadar bariz bir PDA’yı şımartırken yakalanmamış olsalar da, brunch tarihinde masanın üzerinde birbirlerinden fotoğrafları vardı.

chris rock gölü çanı
Chris Rock ve Lake Bell’in birkaç haftadır çıktıkları söyleniyor. (Larry Marano/John Salangsang/Shutterstock)

“[Chris and Lake] Başka bir kaynak, ilk başta birlikte fotoğraf çektirmemek için yola çıktılar, ancak şimdi daha rahatlar” dedi. HollywoodYaşam. “İşler ilerliyor. Pek çok ortak arkadaşları var ve o gelmiş geçmiş en komik insanlardan biri, bu yüzden harika bir eşleşme.”

Yeni bir ilişki için manşetlere çıkmak, bu yılın başlarında çok farklı bir nedenle haberlerde yer alan Chris için kesinlikle bir değişiklik. Chris canlı yayında tarafından tokatlandı Will Smith Will’in karısı hakkında bir şaka yaptıktan sonra Mart ayında Oscar’da, Jada Pinkett-Smith. Neyse ki, Chris bir şey yaşadı – veya birisi – son haftalarda kendini dramadan uzaklaştırmak için!

Chris daha önce evliydi. Malaak Compton-Rock yaklaşık 20 yıldır. Düğümü 1996’da bağladılar ve 2014’te ayrıldılar, Chris ilişkileri sırasında aldatmayı kabul etti. Chris ve Malaak’ın birlikte iki kızı var. Bu arada, Lake daha önce evliydi. Scott Campbell 2013’ten 2020’ye kadar. Ayrıca birlikte iki çocukları var.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/07/chris-rock-lake-bell-dating-relationship/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir