İlişkileri Hakkında Her Şey – Hollywood Life


Helena Bonham Carter, Tim Burton


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Stewart Cook/Shutterstock

Helena Bonham Carter pek çok yıldız döndürücü rolü olan tanınmış bir İngiliz aktris. 4. sezonda Prenses Margaret olarak en son rolü Taç kesinlikle baş döndürdü ve onu dikkate alınması gereken en büyük yeteneklerimizden biri olarak pekiştirdi.

Bir sanat kadını olarak Helena, ağırlıklı olarak, eğlence devleriyle iki büyük ilişkisi olan yaratıcı tutkularını paylaşan erkeklerle ilgilendi. Kenneth Branagh ve Tim Burton. Aktris, “Ben ve Ken, ben ve Tim’den çok farklıydık” dedi. Gardiyan 2020’de. “Biliyorsun, Ken birlikte olduğumuzda beni yönlendirmekten kaçındı çünkü bu karmaşık olabilir ve bence istemedi – her neyse, köprünün altındaki kan bu.”

Aşağıda, Kenneth ile olan evliliği ve Tim ile 13 yıllık ortaklığı da dahil olmak üzere Helena’nın aşkları hakkında bilinmesi gereken her şeyi inceliyoruz.

Kenneth Branagh

Helena Bonham Carter, Kenneth Branagh
Helena Bonham Carter ve Kenneth Branagh (Araldo Di Crollalanza/Shutterstock).

Helen, Emmy ödüllü yazar, oyuncu, yapımcı ve yönetmenle çıkmaya başladı Kenneth Branagh 1990’larda. Çift, ilk olarak 1988’de bir araya geldi. LA Times makale, ikisi de Thames nehrinde yüzen bir teknede okunan bir şiire katıldıkları zaman. Helen’in çıkışa söylediği gibi, ikisi Rol aldığı 1993 yılına kadar “asla oturup düzgün bir konuşma yapmadı” FrankensteinKenneth’in hem yönettiği hem de oynadığı.

Filmin 1995’te gösterime girmesinden bir yıl sonra Kenneth, o sırada aktris olan karısından ayrıldı. Emma Thompsonve ardından Helena’yı görmeye başladı. Olayların kesin zaman çizelgesi belirsiz olmasına rağmen, birçok kişi Kenneth ve Helena’nın tomurcuklanan romantizminin Emma’nın bölünmesinin katalizörü olduğunu düşünüyordu.

Olmasına rağmen Hollywood’un büyük hitleriçift, Haziran 1997’ye kadar ilişkilerini onaylamadan ilişkilerini nispeten alçakgönüllü tuttu. “Tabii ki birlikteyiz ve bu çok güzel, teşekkürler,” Helena gazetecilere söyledi o zaman.

Aşk ilişkileri harika olsa da (ve Kenneth’in eski sevgilisiyle sözde aşk üçgeni tipi durumdan dolayı büyük bir tabloid yemi), sonunda 1999’da ayrıldılar. Helena, “Kenneth Branagh ve benim artık birlikte olmadığımızı doğruladığım için çok üzgünüm” dedi. basına bildirildiğine göre O zaman, “kararın karşılıklı olduğunu ve başka kimsenin dahil olmadığını” açıklığa kavuşturdu.

İkisi kendi yollarına gitse de, yıllar boyunca hala arkadaş canlısı kaldılar. Ayrılmalarından sonraki yıl, Helena Kenneth’e desteğini filminin galasında gösterdi. Aşkın emeği kayboldu. Ardından, 15 yıl sonra, Helena’yı canlı aksiyon uyarlamasında yöneten Kenneth ile sanatsal bir işbirliği yaptılar. kül kedisi.

Kenneth sanat yönetmeniyle evlenmeye devam etti Lindsay Brunnock 2003’te.

Tim Burton

Helena Bonham Carter, Kenneth Branagh
Helena Bonham Carter ve Tim Burton (Araldo Di Crollalanza/Shutterstock).

Helena’nın ikinci büyük ilişkisi yönetmenleydi. Tim Burton2001 yılında çekimler sırasında ilişkiye başladığı Maymunların gezegeni. 1953’te Kaliforniya, Burbank’ta doğan yönetmen, Helena’yı da dahil olmak üzere bir dizi filminde rol aldı. Büyük balık, ceset gelin, Charlie ve Çikolata Ailesi, Sweeney Todd, Alice Harikalar Diyarındave Karanlık Gölgeler.

Çift aslında hiç evlenmedi. Helena, ilişkilerinin sonunu tartışırken “boşanma” kelimesini kullanmış olsa da, diğer haber kaynakları, ilişkilerinin sona erdiğini belirtti. asla resmi olarak düğümü bağlamadı.

Geleneksel olmayan ilişkilerine ek olarak, ilişkileri sırasında tam olarak birlikte yaşamamayı tercih ettiler, bunun yerine Londra Belsize Park’ta bitişik evleri tercih ettiler. Helena, “Benimki çok küçük olduğu için iki evi bir araya getirdik” dedi. Telgraf 2010’da. “Birbirimizi herhangi bir çift kadar görüyoruz, ancak geri çekilmek için kişisel alanımız olduğunu bilmek ilişkimizi güçlendiriyor. Tim horlar ve bu bir unsurdur. İşe yaramayan birçok çare denedik. Septum eğriliği var ve ameliyat istemiyor.” 13 yıl sonra 2014’te ayrıldılar.

Çift iki çocuğu paylaşıyor, William Raymond2003 doğumlu, her iki babasının ve bir kızının adını taşıyan, Nell2007’de doğdu. Kızları için bir isim üzerinde anlaşmaya varamadılar, nihayetinde Nell’in bir “Helen” biçimi olduğuna ve Helen’in annesi ve büyükannesinin isimleriyle “ailedeki tüm Helenler” için bir onur olduğuna karar verdiler. Sırasıyla Elena ve Helene.

Ayrılmalarının ardından Helen artık birlikte çalışmamaktan bahsetti ve hatta Tim’in “beni her zaman büyük bir utanç içinde bıraktığını” söyledi. Telgraf. Belki de konuyla ilgili başlangıçtaki hoşnutsuz duygularından sonra, durumun üzüntüsünü daha derinden düşündü.

“Herkes her zaman güçlü ve sert bir üst dudağa sahip olman gerektiğini söyler ama kırılgan olmanda sorun yok” dedi. Akşam Standardı 2016’da. “Boşanma ile büyük bir keder yaşıyorsunuz – bu [the end] bir ilişki, bu yüzden tamamen şaşırtıcı. Kimliğiniz, her şeyiniz, değişiyorsunuz… Çok küçük adımlar atmanız gerekiyor ve bazen kendinizi kaybettiğiniz için nereye gideceğinizi bilemezsiniz.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/helena-bonham-carter-husbands-4747611/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir