İlişki İddiaları Hakkında Bildiğimiz Her Şey – Hollywood Life


Adam Levine


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Scott Roth/Invision/AP/Shutterstock

Adam Levine43 yaşındaki Instagram ve OnlyFans modelinin karıştığı iddia edilen bir aldatma skandalının merkezinde yer alıyor. Yaz Stroh’u. bu Maroon 5 solisti karısına sadakatsizlikle suçlandı Behati Prinsloo, 34, şu anda üçüncü çocuğuna hamile. Adam bir ilişkisi olduğunu inkar etti, ancak şarkıcı “uygunsuz” davrandığını ve “zayıf muhakeme” kullandığını kabul etti.

Adam, 2014’ten beri Behati ile evli ve iki çocuğu var, bir diğeri yolda. Namibyalı model, kocasının iddia edilen ilişkisi hakkında henüz açıklama yapmadı. HollywoodYaşam Behati, iddia edilen skandal ve Adam’ın flört tarihi hakkında bilmeniz gereken her şeyi aşağıda topladı.

Adam Levine
Adam Levine ve Behati Prinsloo (Fotoğraf: Scott Roth/Invision/AP/Shutterstock)

Adam Levine’in Karısı Behati Prinsloo

Behati Prinsloo, Güney Afrika’da doğan eski Victoria’s Secret Angel modelidir. Mankenlik kariyerine Cape Town’da tatildeyken keşfedilmesiyle başladı. Behati, dünya çapındaki defilelerde yürümeye başladı ve uluslararası dergilerin kapağında yer aldı. Ayrıca H&M, Gap, Marc by Marc Jacobs ve daha fazlası gibi şirketler için reklam kampanyalarında yer aldı. Behati, 2018 şovu için bir kez daha podyuma dönmeden önce 2007 ve 2015 yılları arasında dokuz Victoria’s Secret Defilesinde yürüdü. Behati de yer aldı rihanna‘s 2021 Savage x Fenty Vol. 3 moda şovu.

Behati ve Adam 2012’de ortak bir arkadaş aracılığıyla e-posta yoluyla tanıştılar. “Adam, bazı aksiyon şeyler yapabilecek bir müzik videosu için bir kız arıyordu ve arkadaşımız, ‘Behati ile tanışmalısın çünkü o tam bir erkek fatma ve aşağı Behati, 2019’daki bir röportajda müstakbel kocasıyla tanıştığını hatırladı. Ağa bağlamak. Behati, işi kabul etmediğini, ancak Adam’la iletişimini sürdürdüğünü ve “e-posta yoluyla aşık olduklarını” açıkladı. Behati ilk buluşmalarını anlatırken, “Beni yemeğe götürdü ve saatlerce konuştuk ve en güzel zamanımızı geçirdik. İlk görüşte aşktı, çılgıncaydı. İki ay boyunca ayrıldık, bunun en kötü karar olduğunu anladık ve sonra tekrar bir araya geldik.”

Adam Levine
Adam Levine ve Behati Prinsloo (Fotoğraf: Broadimage/Shutterstock)

Adam ve Behati, 2012’de birlikte ilk kez ortaya çıktılar. GQ Beyefendinin Topu. İki aylık kısa bir ayrılıktan sonra Adam ve Behati Temmuz 2013’te nişanlandılar. “Tek dizlik bir şeydi!” Behati anlattı ET Kanada müzisyenin 1930’ların nişan yüzüğünü içeren teklifi hakkında. “Ciddiydi, çok eski bir okuldu” diye ekledi.

Çiftin düğünü 19 Temmuz 2014’te Meksika’nın Los Cabos kentinde gerçekleşti. Jonah Tepesi 275 davetlinin katıldığı törende Adem, resepsiyonda Maroon 5 grup arkadaşlarıyla sahne aldı. Behati tarafından tasarlanan muhteşem bir dekolte elbise giydi. Alexander Wang onun düğün gününde. Çift ilk çocukları kızı karşıladı Gül kurusu5, 21 Eylül 2016’da. İkinci kızları Gio Grace4, 15 Şubat 2018’de doğdu.

Adam ve Behati, üçüncü çocuklarını birlikte beklediklerini 15 Eylül’de, bomba iddialı aldatma skandalının manşetlere çıkmasından birkaç gün önce doğruladılar. Behati büyüyen bebeğinin yumruğunun fotoğrafını paylaştı Instagram. Bir gün önce, bir kaynak söyledi HollywoodYaşam çiftin, ailelerinin yeniden büyüdüğü için “daha ​​mutlu olamayacağını” söyledi. “Behati, çocuklarına hiç sahip olmadığı kardeşlerini vermek istediği için birkaç çocuk istediğini her zaman biliyordu. Ve Adam büyük bir aileden geliyor, bu yüzden gerçekten bildiği tek şey bu,” kaynak ÖZEL paylaştı. Behati ve Adam, üçüncü çocuklarının cinsiyetini açıklamadı.

Adam Levine’in Instagram Modeliyle İlişkisi İddiası

19 Eylül’de Instagram ve OnlyFans modeli Yaz Stroh’u Adam’la fiziksel bir ilişkisi olduğunu iddia etti. Sumner, bir TikTok videosunda (aşağıda görülebilir), güvenebileceğini düşündüğü insanlar tarafından müstehcen fotoğraflarla şantaj yapıldığını iddia etti ve ona, kendisi ile “Hayvanlar” şarkıcısı arasında iddia edilen şeyi açıklamaktan başka bir seçenek bırakmadı.

@sumnerstroh

Bu tam bir pişmanlık ve saygı eksikliğine dahil olduğum için utandım. #yeşil Ekran

♬ orijinal ses – Sumner Stroh

“Aslında Victoria’s Secret modeliyle evli bir adamla ilişki yaşıyordum. O zamanlar gençtim, saftım ve açıkçası kendimi sömürülmüş hissediyorum” dedi. Sumner, kendisi ve Adam arasında iddia edilen mesajları gösterdi ve iddiaya göre “ne kadar ateşli” olduğunun gerçek dışı olduğunu söyledi. Sumner, kendisinin ve Adam’ın iddia edilen ilişkilerini bitirmeden önce “yaklaşık bir yıldır görüştüklerini” iddia etti. Videosu ayrıca, 1 Haziran’da Adam’ın doğmamış çocuğuna Sumner adını koymasının sakıncası olup olmadığını sorduğu iddia edilen mesajları içeriyordu.

Adam, bazı yanlışları kabul etmesine rağmen, Sumner ile fiziksel bir ilişkisi olduğunu reddetti. Adam, “Karım dışında herhangi biriyle HİÇBİR flört halinde konuşurken yanlış muhakeme kullandım” dedi. TMZ. “Bir ilişkim olmadı ama yine de hayatımın üzücü bir döneminde sınırı aştım. Bazı durumlarda uygunsuz hale geldi. Bunu ele aldım ve ailemle birlikte bunu düzeltmek için proaktif adımlar attım. Karım ve ailem bu dünyada tek umursadığım şey. Benim için gerçekten önemli olan tek şeyi riske atacak kadar saf ve aptal olmak, yapabileceğim en büyük hataydı. Bir daha asla yapmayacağım. Tüm sorumluluğu alıyorum. Bunu hep birlikte aşacağız ve başaracağız” dedi.

Diğer Kadınlar Adam Levine’in Randevuları

Adam Levine, Behati ile olan aşkından önce birkaç kadınla çıktı. Bilinen en eski kız arkadaşı lise aşkıdır. Jane Hermaneskiden editörü olan moda. Maroon 5 albümü Jane Hakkında Şarkılar bu ilişkiden ilham aldı.

2006’da Adam kısaca romantik bir şekilde bağlantılıydı. Jessica Simpson. Üç yıl sonra Adam’ın mankenle çıktığı söylendi. Angela Bellotte. Birlikte New York’a giden bir uçakta görüldüler ve daha sonra el ele tutuşarak fotoğraflandılar. Adam ve Angela’nın bir yıldan az bir süre sonra ayrıldığı bildirildi.

Adam Levine
Adam Levine ve eski kız arkadaşı Anne Vyalitsyna. 2010’dan 2012’ye kadar çıktılar (Fotoğraf: Gregory Pace/BEI/Shutterstock)

Adam, 2010’dan 2012’ye kadar Victoria’s Secret modeliyle çıktı. Anne Vyalitsyna, 36. “Stereo Hearts” hit yapımcısının Anne ile bir araya geldiği bildirildi. Spor Resimli Las Vegas’ta Mayo Sorunu serbest bırakma partisi. Görünüşe göre, ayrıldıklarında Adam ve Anne arasında düşmanlık yoktu. Aslında, Anne’nin ilki hakkında söyleyecek nazik sözlerinden başka bir şeyi yoktu. Ses 2013 yılında Behati ile nişanlandıktan sonra yargıç.

“Ben aşka çok inanan biriyim. Onu sonsuza kadar seveceğim. O harika bir adam. Ama işe yaramadık,” dedi E!’de Moda Polisi. Anne, MLB yıldızıyla çıkmaya devam etti Matt Harvey, ardından eski Yahoo! yönetici Adam Cahan. Anne, Adam ile birlikte adında bir kızı karşıladı. Alaska Haziran 2015’te çift nişanlandıktan sonra 2018’de ayrıldı.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/adam-levine-wife-4847648/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir