İkizler Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey – Hollywood Life


george amal clooney


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: James Veysey/Shutterstock

  • George Clooney ve Amal Clooney 5 yaşındaki ikizleri Alexander ve Ella’yı paylaşıyor
  • George ve Amal, çocuklarını gündemden uzak tutmaya çalışıyorlar, ancak birkaç kez kişilikleri hakkında konuştular.
  • Alexander ve Ella oldukça zekiler ve George’un bir keresinde “hata” olduğunu söylediği üç dili konuşabiliyorlar.

George Clooney61, iki çocuğun gururlu babası: İskender ve Ella Clooney. Aktörün ikizleri, karısıyla evliliğine üç yıldan az bir süre kaldı, 2017’de doğdu. Amal Clooney44. George, erkek ve kız çocuğunu dünyaya kabul ettiğinde 56 yaşındaydı ve o zamandan beri sevgi dolu, uygulamalı bir baba oldu.

Konuşurken yaşlı bir baba olmaktan endişe duyup duymadığı sorulduğunda Hoda Kotb üzerinde BUGÜN Ekim 2022’de büyüleyici mizah anlayışıyla hızlıca cevap verdi. Potansiyel bir durumu harekete geçirmeden önce, “Kızım çıkmaya başladığında bir şekilde bunun dışında olma fikrini seviyorum” dedi. “Baba, tanışmanı istiyorum [this guy]. O bir grupta davulcu,” dedi Ella gibi davranarak. “Ne? Tostu severim,” diye yanıtladı, “bunun dışında” gibi davranarak.

Hayranların bildiği gibi, George’un asla baba olamayacağını düşündüğü epey zaman oldu. Ancak, Amal ile tanışmak her şeyi değiştirdi. Bunun nasıl olduğunu ve A listesindeki çiftin iki çocuğu hakkında bilgi edinmek için okumaya devam edin.

George ve Amal Clooney’nin İlişkisi

George Clooney, yıllardır Hollywood’un en çok aranan adamlarından biriydi. Ünlü bir aktrisle ilişkisi vardı Kelly Preston’ın fotoğrafı. 80’lerin sonunda ilk karısıyla evlenmeden önce iki yıl boyunca, talia balsamı1989’da. 1993’te ayrılmadan önce dört yıl birlikteydiler. Takip eden yıllarda, George bir dizi ünlü kadınla çıktı. Cameron Diaz, Renee Zellweger, Krista Allen, Linda Thompson, Elisabetta Canalisve Stacy Keibler. Ancak, bu muhteşem hanımların hiçbiri onun yerleşmesini sağlayamadı.

Eylül 2013’te George, Amal ile ilk kez ortak bir arkadaş aracılığıyla tanıştığı bir bağış toplantısına katıldı. Aralarındaki 17 yaş farkına rağmen ikili, karşılıklı çıkarları sayesinde başarılı oldular. Amal, George’un ünlü eski sevgililerinin çoğundan çok farklıydı – sonuçta o bir insan hakları avukatıydı, ünlü değil. Çiftin ilk tanışmasından kısa bir süre sonra, birlikte yemek yerken görüntülendiklerinde aşk dedikoduları alevlendi.

Bundan sonra Amal ve George ayrılmaz ikili oldular. George, “Hayatımda Amal’ın benim için her şeyi değiştirdiğine hiç şüphe yok, buna hiç şüphe yok,” dedi George. CBS Sabahları Kasım 2020’de. “Yaptığı her şeyin ve onunla ilgili her şeyin benimle ilgili her şeyden çok daha önemli olduğu ilk seferdi.” Nisan 2014’e kadar, tanışmalarından sadece altı ay sonra, insani yardım ve Yarın Ülkesi oyuncu nişanlıydı.

george amal clooney
George ve Amal Clooney kırmızı halıya birlikte çıktılar. (James Veysey/Shutterstock)

Ancak, teklif tam olarak George’un planladığı gibi gitmedi. Aslında bunu “korkunç bir an” olarak nitelendirdi çünkü Amal durumu hiç beklemiyordu. Onu sakladığı nişan yüzüğüne götürdüğünde, evet demesi epey zaman aldı. George, 2016’daki bir görünüm sırasında “Yüzüğe bakmaya ve bana bakmaya devam etti” dedi. Ellen DeGeneres Gösterisi. “Artık biliyoruz [how long it actually took] çünkü bir çalma listesi vardı – ve 25 dakikaydı! Sonunda, ‘Umarım cevap evettir, çünkü 52 yaşındayım ve çok yakında kalçamı atabilirim’ dedim. Ve ‘Evet’ dedi, böylece işe yaradı.”

George ve Amal, 27 Eylül 2014’te İtalya’daki bir saray olan Ca’Farsetti’de evlendi. Düğün sadece 105 kişinin katılımıyla küçük bir olaydı. George, Amal’la evlenmeden önce, bir daha asla evli bir erkek olmayacağı konusunda herkesin önünde oldukça kararlıydı, ancak bu, muhteşem avukatla tanıştığında açıkçası her şey değişti. “Ben … idim [always] ‘Asla evlenmeyeceğim, çocuğum olmayacak’ gibi,” diye hatırladı George GQ 2020’de. “’Çalışacağım, harika arkadaşlarım var, hayatım dolu, iyiyim.’ Amal ile tanışana kadar ne kadar dolu olduğunu bilmiyordum. Ve sonra her şey değişti. Ben de, ‘Oh, aslında, bu çok büyük bir boşluktu’ dedim.”

Çoğunlukla, George ve Amal oldukça özel bir çifttir. Bununla birlikte, yıllar içinde birlikte bir dizi yüksek profilli etkinliğe katıldılar. Met Gala’dan Altın Küre Ödülleri’ne ve Cannes Film Festivali’ne kadar George ve Amal, en prestijli kırmızı halıların hepsinde bir çift olarak yürüdüler.

Ella ve Alexander Clooney

Ancak ilişkilerinin en önemli anı 2017’de oldu. Amal, 6 Haziran 2017’de çiftin ikiz çocuklarını – kızı Ella Clooney ve oğlu Alexander Clooney’i doğurdu. Amal’ın hamileliği haberi Şubat 2017’de çıktı. bölümü Konuşma. Julie Chen haberi hayranlarla paylaştı ve daha sonra açıkladı, “Kocam ve ben neredeyse üç hafta önce George ve Amal’ı gördük ve gelişigüzel bir şekilde ikiz beklediklerini söylediler. ‘Sır mı?’ diyorduk. ve George bir nevi ‘Hayır’ dedi. Ama kimseye söylemeyi doğru bulmadık.”

george amal ella clooney
George ve Amal Clooney, kızı Ella ile birlikte. (CIAOPIX / FREZZA LAFATA / BACKGRID)

Alexander, kız kardeşi Ella’dan birkaç dakika önce doğduğu için ikizlerin en büyüğüdür. Alexander, 12:54’te doğdu, Ella ise iki dakika sonra, 12:56’da geldi. Ancak George, kısa süre önce Ella’nın ikisinin “daha ​​iddialı” olduğunu açıkladı. Kayınvalidesi, Baria Alamuddin, durumun böyle olduğunu doğruladı. Baria, “O sadece iki yaşında ve şimdiden tüm ailedeki en güçlü kız” dedi. MERHABA! dergi. “Sadece kararlı ve ne istediğini biliyor.”

Elbette ikizleri olacağını öğrenmek George için büyük bir şoktu. “ONE için hazırdım” diye şaka yaptı Bu Sabah CBS röportaj yapmak. “Ben, ‘Ben yaşlıyım!’ Birdenbire, iki oldu ve ben kelimenin tam anlamıyla… beni konuşmamaya ikna etmek çok zor ve 10 dakika kadar orada öylece durup bu kağıda baktım. Ama birbirlerine sahip oldukları için çok mutluyum.”

George ve Amal, çocuklarını halkın gözünden uzak tutmak için bir noktaya değindiler. Fotoğraflarını isteyerek paylaşmadılar ve halka açık yerlerde Ella ve Alexander’ın yüzlerini paparazzi kameralarından korumak için ellerinden geleni yaptılar. Bununla birlikte, George çeşitli vesilelerle röportajlarda küçükler hakkında konuştu, bu yüzden hayranlar hayatlarının nasıl olduğuna dair bir fikir edindi.

2019’da George, Ella ve Alexander’ın o zamanlar sadece iki yaşında olmalarına rağmen iki dilli bebekler olduğunu ortaya çıkardı. “Açıkçası karımın beynine sahipler” dedi. Ellen DeGeneres. “İki kişilik değiller ve İngilizce ve İtalyanca olarak 20’ye kadar sayabiliyorlar.”

Daha sonra 2022’de George, çocuklarına iki dil öğretmek için bir şaka yaptı. “Korkunç hata” O ve Amal sohbet etmek için otururken gay kral. “Onlara İtalyanca öğrettik, but İtalyanca konuşmuyoruz” diye açıkladı. “Bu yüzden onları bize zarar verebilecekleri bir dille silahlandırdık. Ve ikimiz de ne dediklerini gerçekten bilmiyoruz.” Fransızca da öğrendiklerini söyledi.

2020’deki koronavirüs pandemisinden sonra George, Alexander’ın astımdan muzdarip olduğunu da doğruladı. Clooney ailesinin, Alexander’ın sağlık durumu nedeniyle COVID kilitlenmesi sırasında geniş yerleşkelerinden ayrılmadığını itiraf etti. “Gençler için o kadar da kötü olmadığını söylüyorlar, ama bunu biliyor muyuz?” George ile bir röportajda merak etti Gardiyan. “Bunun uzun vadesi hakkında henüz hiçbir şey bilmiyoruz.”

Amal Clooney ve George Clooney
Amal Clooney ve George Clooney birlikte kırmızı halıda yürüyor. (James Veysey/Shutterstock)

George, ikizlere sahip olmanın bir avuç olduğunu söylese de, 2019 röportajında ​​Ella ve Alexander’ın “iyi çocuklar” olduğunu doğruladı. BUGÜN Göstermek. “Gerçekten doğdukları kişiliklerle ortaya çıktılar” dedi. “Onlar tamamen farklı kişilikler, eğlenceli ve akıllılar. Demek istediğim, zaten tüm ABC’lerini İtalyanca ve İngilizce olarak yapabiliyorlar!” Ancak anlattı W 2021’de “çocuklar salaktır” dergisinde her zamankinden daha sık çamaşır yıkamasına ve bulaşık yıkamasına neden oldu.

George, baba olduğunda 50’li yaşlarında olmasına rağmen, yakın zamanda başka türlü yaşayamayacağını itiraf etti. “Onlara sahip olmak için doğru kişiyi buldum” dedi. BUGÜN Mart 2021’de göster. “Bazı insanlar var, hedefleri [to have children]. Benimki değildi. Hayatın gidişine bakmıyordum, ‘Hayatım çocuksuz dolmaz.’ Oldukça dolu bir hayatım varmış gibi hissettim. Sonra Amal ile tanıştım ve hayatımın oldukça boş olduğunu fark ettim. Ve bu iki çocuğu oraya attığınızda, aniden ne kadar boş olduğunu fark ediyorsunuz.”

George ve Amal’ın Daha Fazla Çocuğu Olacak mı?

Temmuz 2021’de bir tabloid dergisi George ve Amal’ın üçüncü çocuklarını birlikte beklediklerini bildirdi. Ancak temsilcileri, spekülasyonun yanlış olduğunu doğrulayarak söylentileri kapattı. “doğru değil.” George ve Amal daha fazla çocuk sahibi olmayı planlayıp planlamadıklarını kamuoyuna açıklamadılar, ancak daha önce bir kaynak söyledi Bize Haftalık bunun bir “asla asla deme durumu” olduğunu.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/george-clooney-kids-4489404/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir