İkizler Burcu: Bu Hava Burcuna Bayılacak Doğum Günü Hediyeleri


Bu makalede yer alan markalar, NBCUniversal Checkout’un ortaklarıdır. E! satın alma işleminizden komisyon alır. Fiyatlar, yayınlanma tarihi itibarıyla doğrudur. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!.

Ah, İkizler. Onlarsız biz ne yapardık? Zekalarından uyarlanabilirliklerine kadar, gerçekten hepsini yapabilirler. Onlar da oldukça uyumlu ve her zaman yeni bir şeyler denemeye hazırlar. Her zaman ki gibi. Bu hava işareti Asla hareket etmeyi bırakır ve istemezler.

Ayrıca, tanıştığım her İkizler bir konuşmacıdır. Her zaman olmayabilirler istek sohbet etmek, ancak canları istediğinde bir duvarla sohbet edebilirler. Bu zahmetsiz çekicilik ve eğlenceli doğa, bizi her zaman tetikte tutar. Ama bir an için gerçekçi olalım: İkizler burcunda doğan İkizler, bölünmüş bir kişiliğe eğilimlidir.

Yardım edemezler! Yin ve yang doğası, onların doğasında var. Dilerseniz yıldızlarda yazılıdır. İkizler harika arkadaşlar, anında bir “evet” LCV’si ve harika dinleyiciler. Bu yüzden İkizler için doğum günü hediyelerinin tam olarak doğru olması gerekir.

Aksi takdirde, bunu görebilirsiniz diğer yanları çıkıyor. Ve kimsenin buna ihtiyacı yok. Bu yüzden İkizler mevsimi için bu olmazsa olmazlar listesini bir araya getirdim. Alışveriş yapsan iyi olur!


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1374823/gemini-shoppable-horoscope:-11-birthday-gifts-the-air-sign-will-love?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir