İki Yetişkin Çocuğu Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey – Hollywood Life


yoko ono çocuklar


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: G Paul Burnett/AP/Shutterstock

  • Yoko Ono, yaygın olarak merhum Beatle John Lennon ile evli olmasıyla tanınan bir multimedya sanatçısıdır.
  • İki çocuğu var.
  • Yoko şu anda evli değil.
  • 2 Ocak 2023’te Yoko, günümüzün otoportresini paylaşmak ve Yeni Yıl kararlarını tartışmak için Twitter’a gitti.

ikonik yoko ono89, merhum Beatle ile evlendi John Lennon 1969’dan 1980’de öldürülene kadar. Grubun dağılmasından geniş çapta sorumlu tutulmalarına rağmen, John ve Yoko yıllarca delicesine aşık oldular. Evlilikleri sırasında bir oğulları oldu, Sean Lennon, 47 ve daha önce, Yoko bir kız çocuğu dünyaya getirdi. Yoko’nun çocukları ve anne olmakla ilgili söyledikleri hakkında bilmeniz gereken her şey aşağıda!

deniz lennon
Yoko Ono ve oğlu Sean Lennon. (Barry Greenwood/Daily Mail/Shutterstock)

Yoko Ono ve John Lennon’ın Oğlu Sean

Yoko ve “Imagine” hit yapımcısı, erkek bebekleri Sean’ı 9 Ekim 1975’te New York’ta dünyaya getirdi. Özellikle Sean ve rahmetli babası, John’un 35 yıl önce o gün doğduğu için aynı doğum gününü paylaşıyor. 89 yaşındaki sanatçı son olarak instagram oğluna 9 Ekim 2021’de mutlu bir doğum günü dilemek için. “Doğum Günün Kutlu Olsun John! Doğum günün kutlu olsun Sean! seni seviyorum ​yoko,” diye yazdı Sean ve John’un birlikte doğum günü mumlarını üflerken çekilmiş tatlı geçmişe ait fotoğrafına. Ve Eylül 2018’de Sean paylaşmak için Instagram’a gitti. anlık görüntü annesiyle Şarkıcı, gönderiye “Chillin w the Good Witch of the Upper West: @yokoonoofficial” yazdı.

Sean, ailesi gibi başarılı bir müzisyen olmaya devam etti. Yıllar içinde “Summertime Sadness” şarkıcısı gibi birçok popüler sanatçıyla çalıştı. lana del rey37. 2017’de Sean ve Lana, güzelin albümündeki “Tomorrow Never Came” adlı parçada işbirliği yaptı. Yaşam arzusu. İkili, 2019’da hit şarkıyı bile seslendirdi. hollywood bowling konseri Los Angeles’ta. Sean’ın popüler şarkılarından bazıları arasında “Happy Xmas Feat. Miley Cyrus ve Mark Ronson“La Seine ve Ben” ve “Paris’te Bir Canavar.”

Kızı Kyoko Chan Cox

Kyoko Chan Cox
Yoko Ono ve kızı Kyoko Chan Cox. (Mediapunch/Shutterstock)

Yoko, Sean’ın sadece annesi değil, aynı zamanda yapımcıyla olan ilk evliliğinde bir kızı da dünyaya getirdi. Anthony Cox. Yetenekli şarkıcı kızını kucakladı, Kyoko Chan Cox, 59, 1963’te, Sean’ın doğumundan yaklaşık 12 yıl önce. Kyoko hakkında kamuoyunda pek bir şey bilinmese de annesi ve babasının birden fazla evli olduğu biliniyor. Yoko ve Anthony ilk olarak 1962’de düğümü ancak bir yıl sonra boşanmak için bağladılar, ancak 1963’te bir kez daha evlendiler ve 1969’daki boşanıncaya kadar birlikte kaldılar.

Yoko Annelik Hakkında Ne Dedi?

Bu günlerde Yoko, çoğunlukla gözlerden uzak bir hayat yaşıyor, ancak birkaç kez herkesin önünde gururlu bir anne olduğundan bahsetti. 2014’te anlattı Ana Sayfa doğum hakkındaki düşünceleri. O sırada, “Kadınların bebeklerini taşımak için yaşadıkları dakika dakika zorluklar hiçbir zaman medyada ve hiçbir yerde tartışılmıyor veya bildirilmiyor” dedi. “Kimse günün 24 saati o koca göbeği taşımaktan bahsetmiyor. Şaşırtıcı sayıda kadın bu deneyimden sağ çıkamıyor ve doğum sırasında ölüyor. Ama asla şikayet etmeyiz. Bebeklerimizin aynı anda hem güçlü hem de tatlı göründüğü için minnettarız. Her bebek bir Devrimdir.”

Ve daha önce, 2011’de Yoko, Esquire ile şu yolla konuştu: Esme John’un ölümünden sonra dul kalma hakkında. “[John] benim için çok güçlü, güzel ve koruyucu bir güçtü” dedi o sırada. “Dul kalacağımı düşünmemiştim. Kimse dul kalacağını düşünmez. Ve dul kaldığım an, bu toplumda dul kalmanın nasıl bir sınav olduğunu görmeye başladım.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/yoko-ono-kids-5004764/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir