İki Yetişkin Çocuğu Claudia ve John ile Tanışın – Hollywood Life


David E. Kelley, John Henry, Michelle Pfeiffer, Claudia Pfeiffer


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Peter Brooker/Shutterstock

Michelle Pfeiffer‘in ikonik filmi Elvira olarak Yaralı suratStephanie içinde Gres 2ve Kedi Kadın Batman Geri Dönüyor, hayranlar için unutulmaz. Ancak, Michelle’in özel hayatının mahrem detayları bilmeyebilirler.

Film yıldızı aynı zamanda evlatlık bir kız olan iki çocuk annesidir. Claudia Rose Pfeifferve John Henry Kelleykocasıyla paylaştığı David E. Kelley. Çocukları, aslında, aktrisin sektörden biraz zaman ayırmasının önemli bir nedeniydi. “Çocuk yetiştirmek sadece tüketiyor ve ben farkına varmadan üç buçuk yıl geçti ve sonra beş yıl oldu” demişti bir keresinde. New Yorklu. “O zaman tekrar çalışmak için can atıyor olmalıyım çünkü bunun hakkında düşünmeye başladım ve sonra çocuklarım işe geri dönmem için hazırdı.”

Aşağıda Michelle’in çocukları hakkında bilmeniz gereken her şeyi yıkıyoruz.

Claudia Rose Pfeiffer

Claudia Rose Pfeiffer Michelle’in 1993 yılında yeni doğan olarak evlat edindiği kızı ve sekiz ay sonra küçük olan Michelle ve David’in düğününde vaftiz edildi.

Pfeiffer, “O ve ben tanıştığımızda evlat edinme süreci zaten başlamıştı,” dedi. iyi temizlik 2007’de. “Yani o geldiğinde, o ve ben sadece iki aydır birlikteydik. Bu çocuğu hemen yanımıza aldık ve çoğu insan buna sahip değil. Ama onu gerçekten erkekleri erkeklerden kesinlikle ayıracak bir durumda gördüm.”

Görüşme sırasında Michelle, Claudia ve oğlu John’un nasıl geçindiğini de açıkladı. “Hayatları boyunca birbirlerine yakındılar ve yaşları da yakın. Ama beni yanlış anlamayın: Onların kardeş çatışması anları var.”

“Eh, özellikle kariyerim düşünüldüğünde, çocuk sahibi olmanın harika bir yanı, sizi narsisizminizden kurtarmaya zorlaması. Yani, ürünümün ben olduğu bir kariyerdeyim. Bu yüzden bir şeye sahip olmak güzeldi, birisi, gelip odağı benden uzaklaştırdı. Gerçekten kendime biraz dikkat dağıtmaya ihtiyacım vardı. ”

John Henry Kelley II

David E. Kelley, Michelle Pfeiffer, Claudia Rose, John Henry
David E. Kelley, Michelle Pfeiffer, Claudia Rose ve John Henry (Peter Brooker/Shutterstock).

Ağustos 1994’te Michelle ve David, oğlu karşıladı, John Henry Kelley IIDavid’in babası, ABD Hokey Onur Listesi Koçu’nun adını taşıyan John Henry “Jack” Kelley. Michelle, oğlu hakkında pek bir şey bilinmediği için genellikle John’u spot ışıklarından uzak tutar.

Yukarıda bahsedilen iyi temizlik röportajda Michelle, John’un bir çocuk olarak erken başlangıçları hakkında birkaç ayrıntı daha paylaştı. “Ne zaman [John and Claudia] küçüktüler, daha farklı olamazlardı – John kamyonlara, Claudia kediciklere düşkündü ve o böcek yiyordu ve o değildi. Ama bu iki çocuğa sahip olduğum için çok şanslı olduğumu hissediyorum.”

Aktris, David’in hem John hem de Claudia için inanılmaz bir baba olduğu konusunda alenen fışkırdı. “David ile gerçekten iyi bir seçim yaptım. Gerçekten şanslıyım,” dedi bir keresinde Geçit töreni. 2020’de Michele, yıldönümünü kutlamak için yürekten bir Instagram gönderisi paylaştı. Büyük Küçük Yalanlar çocuklarına yapımcı ve baba. “27 yıldır biricik benim. Aşkım @davidekelleyproductions’a Mutlu Yıldönümleri” yazdı.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/michelle-pfeiffer-kids-4734375/

Yorum yapın