İki Parçalı Yaz Kıyafeti: Mağaza – Hollywood Life


kıyı-büyükanne
Resim Kredisi: Maridav/Adobe

Web sitemizdeki bir bağlantı aracılığıyla bağımsız olarak incelenmiş bir ürün veya hizmet satın alırsanız, bir ortaklık komisyonu alabiliriz.

Hiç bitmeyen modern “estetik” listesine ayak uydurmak zor olabilir, ancak bunun gibi bir tane gördüğünüzde kesinlikle modaya uygun bir havayı bilirsiniz. iki parça Amazon’da her yerinde “Kıyı Büyükannesi” yazan yaz kıyafeti.

Bu set, sahilde gezinmek, güvertede en sevdiğiniz kitabı yeniden okumak veya gizlice kendimizi şımartmayı sevdiğimiz diğer büyükanne benzeri aktiviteler için mükemmeldir. şık yaz kıyafeti kendin için.

Fixmatti ikili takım

Bu şık rahat kıyafet yaz için mükemmeldir. Havadar, rahat ve uzakta güneş batarken kumsalda gezinme görüntülerini çağrıştıracak. Kolları uzun ama hava durumuna göre iliklenebilir. İster arkadaşlarınızla dışarı çıkın, ister evde kalın, bu sahil büyükanne topluluğu süper sevimli ve kesinlikle etkileyeceğinden emin olabilirsiniz.

bu iki parça yazlık takım by Fixmatti, makinede yıkanabilir ketenden yapılmıştır ve haftanın her günü için seçenekler elde edebilmeniz için çeşitli renklerde gelir. Yüksek belli şort, gün boyu kullanım için mükemmel olan akıcı, gevşek bir dokuyla gurur verici bir uyum sağlar.

Mutlu alışveriş yapanlar zahmetsiz stil bu kıyafetin “sevimli ve havadar” ve bunu sevdiklerini “rahat ama bir araya getirilmiş görünüyor.Bu modaya uygun görünümün Amazon’da neden bu kadar çok beş yıldızlı puan aldığını anlamak kolay.

Kendinizinkini çağırın gündelik ama sofistike Bu set indirimdeyken sahildeki büyükanne bak. Yaz havasının aradığı şey bu!


Kaynak : https://hollywoodlife.com/shop/two-piece-summer-outfit-4796444/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir