İki Oğlu Jeffrey ve Lamar ile Tanışın – Hollywood Life


İki Oğlu Jeffrey ve Lamar ile Tanışın - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Shutterstock

  • Sherri Shepherd bir komedyen, oyuncu ve TV talk-show sunucusudur.
  • ’30 Rock’ ve ‘The View’da çalıştı
  • Emmy ödüllü, iki çocuğu iki farklı erkekle karşıladı

Gündüz vakti Emmy Ödüllü talk-show sunucusu Şerri Çoban Hollywood’da kendine inanılmaz bir yol çizdi. Nisan 1967’de doğan Chicago yerlisi, 1995’te bir sitcom’da ilk oyunculuk işini yaptığında hâlâ hukuk sekreteri olarak çalışıyordu. ikonik 30 Kayave son olarak bir ev sahibi olarak Görünüm 2007’den 2014’e kadar, 2009’da eve Emmy ödülü aldı. Birkaç sitcom ve bir stand-up komedi turunun ardından Sherri, 2022’de kendisini adını taşıyan bir talk show’un sunuculuğunu yaparken buldu.

İki Oğlu Jeffrey ve Lamar ile Tanışın - Hollywood Life
Sherri Shepherd (R) ve oğlu Jeffrey (L) Disneyland’in tadını çıkarıyor. (Sahne)

Sherri’nin kişisel hayatı, biraz daha karmaşık olsa da, aynı derecede başarılı. İki kez evlendi ve iki eski kocasından iki oğlu oldu. Ancak, her iki eski sevgilisiyle de erkekler için dramatik mahkeme savaşlarına girdi. Burada Sherri’nin ailesi hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin.

Jeffrey

Sherri evli Jeffrey Tarpley 2001’de oğlunu karşıladılar Jeffrey Nisan 2005’te. Birlikte ilk ve tek çocukları özel ihtiyaçları olacaktı. Sherri, “Gelişimsel gecikmeleri var” dedi. İnsanlar 2018’de. “Tanrı’nın çok lezzetli ve özel olan bu küçük çocuğu yarattığını biliyorum ve onu sadece kusurlu mükemmellikleriyle kabul etmeliyim. O, her yönden kusursuz bir şekilde kusurlu.”

Çift, 2009’da boşanacak ve ardından 2014’te dramatik bir velayet savaşına girecekti. Tarpley, o sırada, Sherri’nin yoğun programı nedeniyle onu ihmal ettiğini iddia ederek, Jeffrey’nin geçici fiziksel velayeti için bir dilekçe verdi. Bir yargıç, Sherri’nin lehine karar verdi ve Sherri o zamandan beri, kendisinde de görüldüğü gibi, Sherri’ye sevgi yağdırıyor. instagramsık sık küçük erkeğinin enstantanelerini paylaştığı yer.

2022’de, başlamak için New York’a taşınırken oğlu Jeffrey’nin iyiliğini nasıl değerlendirdiği hakkında sosyal medyada ayrıntılara girdi. Şerri, onun talk şovu. “Bu talk show’u yapmak için NY’a taşınmak istemedim. [sic]. Hayatım Los Angeles’taydı ama arkadaşım @teejmercer, ‘Sherri Tanrı, New York’un senin için değil, Jeffrey için olduğunu söyledi’ dedi. Bağımsızlığını bulacağı yer orası” diye yazdı. patlatmak anne/oğul ikilisinden. “Zıplamasına izin vermek benim için zor oldu çünkü onu ona zarar verebilecek her şeyden korumak istiyorum. Ama o benimle vedalaşıp Mets’in maçını izlemek için arkadaşlarıyla Queens’e giden A trenine doğru yürürken, onu yaratana dua ediyorum ki o kanatlarını açarken Tanrı onu yakalamak için orada olsun.”

“Bu dünya acımasız ama Tanrı’nın Jeffrey’i benden çok daha iyi tanıdığını biliyorum ve onun ‘özel ihtiyaçları’ parametreleri dahilinde gelişeceğine güveniyorum,” diye bitirdi sözlerini. “Tanrım, lütfen bana bu yolculuğun bir sonraki ayağı için ihtiyacım olan gücü ver.”

Lamar

Sherri, yazarla yeniden bir aşk maçı denedi lamar sally, 2011’de onunla evlendi. Mayıs 2014’te ayrıldılar. İşte burada işler zorlaşıyor. Eski çift daha sonra bir oğul karşıladı, Lamar, Ağustos 2014’te taşıyıcı annelik yoluyla. Lamar Jr., Sally’nin spermi ve bir donör yumurtası kullanılarak tasarlandı. Çocuk o zamandan beri Sally tarafından büyütüldü ve başına göre Sherri onunla hiç tanışmadı. İnsanlar. Ancak, mali durum, destek vb. konularda birkaç mahkeme savaşı çıktı.

Sally söyledi T2014 yılında, kendisinin ve Sherri’nin, 2011’deki evliliklerinden sonraki bir yıl içinde, doktorlar Sherri’nin yumurtalarının geçerli olmadığını anladıktan sonra, Sally’nin spermini ve bir donör yumurtasını kullanarak, taşıyıcı anne yoluyla çocuk sahibi olmayı kabul ettiklerini açıkladı. Taşıyıcı anne hamileliğinin altı ayında Sally, Sherri’nin boşanmakla kendisini şaşırttığını söyledi. Ayrılmayla bile, “bebeği istemediğini asla söylemedi” diye ısrar etti Sally, çıkışa. Daha sonra velayet ve destek için dava açtı.

2017’de bir yargıç Sally’nin talebini reddetti ve o sırada Sherri’nin avukatı yaptığı açıklamada, “Shepherd şimdi eski sevgilisinin ondan daha fazla para almaya yönelik anlamsız girişimlerini durduracağını ve çocuğuna bakmak için kazançlı bir iş arayacağını umuyor. diğer yetenekli ebeveynler gibi. Sherri aldı twitter o sırada, “Kayıt için… Her zaman eski kocamın oğluna maddi olarak bakmayı teklif ettim. Talep ettiği şey adil değildi ve çalışmamasına izin verdi.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/sherri-shepherd-kids-5051788/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir