İki Kızı Felicity ve Evangeline ile Tanışın – Hollywood Life


Jinger Duggar ve ailesi


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: MEGA

  • Jinger Duggar Vuolo, Jim Bob ve Michelle Duggar’ın altıncı çocuğu.
  • 2004 aile belgeseli ’14 Çocuklar ve Yeniden Hamile’de yer aldı.
  • Jinger, kocası Jeremy Vuolo ile iki genç kızı paylaşıyor.

Jinger Duggar Vuolo ile ilk kez kamuoyunun önüne çıktı. 14 Çocuk ve Tekrar Hamile, bunu takiben 16 Çocuk Yetiştirmek Ünlü Duggar klanının bir üyesi olarak, spot ışıklarından kaçamadı ve 2008’de 19 Çocuk ve Saymak onu meşru bir realite TV ünlüsü yapmıştı.

Gösteri nedeniyle 2015 yılında iptal edildi rağmen Josh Duggarçocuk pornosu skandalı, Jill ve Jessa: Güveniyor aynı yıl prömiyerini yaptı ve Duggar’ın TV yayınını 2021’de iptal edilene kadar uzattı. Ginger, kitaptaki deneyim hakkında birlikte yazdı. Büyüyen Duggar kız kardeşlerin yanında Jana, Jill, Ve Jessa Duggarama hayatı bugünlerde biraz farklı görünüyor.

Jinger Duggar ve ailesi
MEGA

2016 yılında 22 yaşında evlendi. Jeremy Vuolo. O zamandan beri, ilk başta fotoğraflarını paylaştıktan sonra büyük ölçüde kamuoyundan gizledikleri iki güzel kızı memnuniyetle karşıladılar. Aslında, bir hayran bir keresinde 2021 Soru-Cevap sırasında Los Angeles’ta onları büyüten çocukların yüzlerinin fotoğraflarını neden artık görmediklerini sormuştu. “Onları çok fazla görmediniz çünkü onlar çok gençken onlara biraz daha mahremiyet vermek istiyoruz,” diye yanıtladı, başına PopŞeker. “Ailemizi ne kadar sevdiğinizi ve desteklediğinizi takdir ediyoruz. Bizim için çok şey ifade ediyor! Sorduğunuz için teşekkürler.”

Bildiğimiz her şeyi öğrenmek için aşağı kaydırın Saadet Ve Evangeline Vuolo.

Saadet Vuolo

Felicity Nicole dünyaca ünlü oldu! 2018 yılının Temmuz ayında, Jinger’in doğum sancısı ve Felicity’nin doğumu kameralar tarafından 2018’de kayıt altına alındı. Güvenmek. Little Felicity, Jinger ve Jeremy’nin Temmuz 2018’de dünyaya geldi ve bölüm Şubat 2019’da yayınlandı. O şimdi dört yaşında ama ailenin hayatında büyük bir an beliriyor. Aslında Josh, doğumdan sonra ünlü karısına övgüler yağdırdı.

Bölüm sırasında, “Onun ne kadar güçlü olduğunu ve tüm çabanın ne kadar inanılmaz olduğunu, yaptıklarını ve dokuz aydır vücudunda taşıdıklarını görmek bana ona, anneme ve kadınlara daha büyük bir minnettarlık veriyor” dedi. “O inanılmazdı. Bu biraz gerçeküstü.”

Felicity sık sık dışarıda görülmese de, annesi sosyal medya aracılığıyla bazı resimler paylaştı – çoğu o zamandan beri silindi. 2019 yılının Ocak ayında, küçük Felicity’nin şapkasız en tatlı fotoğrafını paylaştı ve hayranlar sevimli tot için çıldırdı. Real yıldızı tatlı fotoğrafa “Gülüşü bizi her seferinde eritiyor” notunu düştü.

Felicity, 2019 yılının Temmuz ayındaki ilk doğum gününde annesinden özel bir doğum günü dileği aldı. instagram. “Bir yıl önce bugün, sabah 4:37’de küçük Felicity Nicole Vuolo’muzu dünyaya kabul ettik. O bir neşeden başka bir şey değildi ve Tanrı’nın bu değerli kişi için neler hazırladığını görmekten heyecan duyuyoruz. Duamız, Felicity’nin tüm günleri boyunca Mesih’i fevkalade sevip ona hizmet etmesidir. Doğum günün kutlu olsun tatlı kız 💕 Seni çok seviyoruz!”

Evangeline Vuolo

2020 yılının Mayıs ayında sevimli ikili, ikinci küçük kızlarıyla ikinci hamileliklerini Instagram aracılığıyla duyurdu. Jinger, pembe bir elbiseyi sallarken fotoğraflarına “Bu Kasım ayında küçük bir kız çocuğu beklediğimizi duyurmaktan dolayı çok heyecanlıyız.” Jeremy ve ben onun bir kız olduğunu tahmin ettik, sadece içgüdüsel bir hisle. Ve daha mutlu olamazdık.”

Kasım 2020’de ikinci çocuklarının doğumunu duyurdular “Evangeline Jo Vuolo geldi!” altyazılı bir sosyal medya gönderisi mutlu haberi paylaşmak. “Bu değerli küçük melek için Tanrı’ya çok minnettarız.” Hamilelik duyurusu şu ana kadar Instagram üzerinden görüntülenebilirken, doğum duyurusu gönderisi o zamandan beri kaldırıldı.

Evangeline şimdi iki buçuk yaşında.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/jinger-duggar-kids-5110899/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir