İki Evliliğini Öğrenin – Hollywood Life


Kirstie Alley Parker Stevenson


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Bei/Shutterstock

  • Kirstie Alley, 1970-1977 yılları arasında lisedeki sevgilisi Bob Alley ile evlendi.
  • Eski sevgilisi tesadüfen babasıyla aynı soyadını taşıyordu.
  • Kirstie, 1983’te aktör arkadaşı Parker Stevenson ile evlendi ve evlat edindiler.
  • Kirstie’nin ailesi, 5 Aralık 2022’de onun öldüğünü duyurdu.

Küçük ve büyük ekranın en sevilen yıldızlarından biri, Kirstie Sokağı, 5 Aralık’ta öldü ve birçok kişi onun kamera arkasındaki hayatını merak ediyor. 71 yaşında vefat eden Kirstie, karşısındaki baştan çıkarıcı Rebecca Howe rolüyle son derece yüksek profilli bir kariyere sahipti. Ted Danson üzerinde Şerefetersi dahil olmak üzere rolleri filme almak John Travolta içinde Bak Kim Konuşuyor.

Ve Hollywood’da geçirdiği zaman, ikonların yapıldığı şeyler olsa da, kişisel yaşamında kesinlikle iniş ve çıkışlardan adil bir pay aldı. Biri lise yıllarına kadar uzanan en önemli iki romantik ilişkisi hakkında bilmeniz gereken her şey burada.

parker stevenson

Kirstie Allen ve Parker Stevenson
Kirstie Alley ve Parker Stevenson (Bei/Shutterstock)

Kirstie oyuncu arkadaşıyla evlendi parker stevensonşimdi 70, 22 Aralık 1983. Evlilik 1997’de sona ermiş olsa da çift, evlat edinerek iki çocuğu dünyaya getirdi. Lillie28 ve William [who goes by True,] 30, ile Hardy Çocuklar Bildirilen bir düşükten sonra yıldız. 2016 yılında, eski çift, William’ın kendi oğlu olduğunda büyükanne ve büyükbaba oldu. Evliliğin zorluklarla dolu olduğu iddia edildi ve 2012’de muhteşem aktris, evlilik dışı insanlara karşı duyduğu hisleri bile açtı.

Başına Hollywood Muhabirikitabının tanıtımını yaparken Erkeklerin Sanatı (Mine al Dente’yi Tercih Ederim), “en büyük aşkının” filmdeki rol arkadaşı John Travolta olduğunu kabul etti, ancak bunu evliliği uğruna içinde tuttu. “İnan bana, kaçıp John’la evlenmemek ve hayatımın geri kalanında John’la birlikte olmak için içimde, dışarıda, her ne olursa olsun sahip olduğum her şeyi aldı” dedi. Huffington Postası o zaman.

bu Ölü Muhteşem Bırak Yıldız da geç aşık olduğunu itiraf etti patrick swayzekiminle birlikte rol aldığı Kuzey ve Güney – ilişki olmadığını söylemesine rağmen. “Bir ilişkimiz olmadı,” dedi. “Ama yine de, yaptığımın daha kötü olduğunu düşünüyorum. Çünkü evliyken birine aşık olunca hem kendi evliliğini hem de onun evliliğini tehlikeye attığını düşünüyorum. İki kat kötü.”

Parker bir keresinde Jenny Craig’in sözcüsüyle zıt olduğunu hatırladı. “Kirstie ve ben tamamen zıt insanlarız” dedi. İnsanlar 1999’da. “Onu bu kadar ilginç yapan da buydu, [but being opposites] iyi bir evlilik olmadığını gösterir. Ayrıca boşanmanın “çirkin süreci” ve tekrar arkadaş olup olamayacakları üzerine kafa yoruyordu. “Bir gün arkadaş olacak mıyız? Bilmiyorum.”

5 Aralık 2022’de Kirstie’nin Parker’la evliliğinden olan iki çocuğu öldüğünü duyurdu. önünüzde uzanın, ”diye yazdılar kısmen, resmi bir sosyal medya açıklamasında. “Ekranda ne kadar ikonik olsa da, ondan çok daha harika bir anne ve büyükanneydi.”

Bob Sokağı

Bob Alley, Kirstie’ye birden fazla yönden yakındı. Eski çiftin lisede tanıştığı ve aşık olduğu bildirildi ve Bob zaten Kristie’nin kızlık soyadı Alley’i paylaştı. Bunun ötesinde evlilikleri hakkında çok az şey biliniyor (ve fotoğrafları bulmak neredeyse imkansız), ancak Kirstie başına bir tür ilişki olduğunu kabul etti. Hollywood Muhabiri 2012’de, adamı “Jake” adıyla tanımladı. Ayrıca ilk evliliğini sona erdiren şeyin bu olduğunu da açıkladı.

O sırada “Seks yapmadım, ama başka birine aşık olduğunda, biriyle birlikteyken ve plan yaptığında ve plan yaptığında daha kötü olduğunu düşünüyorum” dedi. Jake ile yaptığım şey onu öpmekti. Ve benim dünyamda, Kirstie dünyasında bu, boşanmam gerektiği anlamına geliyordu. … Uzun bir zaman aldı [to forgive myself] çünkü ben korkunç bir insandım, evliliğimi mahvettim.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/kirstie-alley-husband-4952705/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir