İki Çocuğu Nate & Erin Hakkında Her Şey – Hollywood Life


Bob Odenkirk, Nate Odenkirk


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Sachyn Mital/Shutterstock

  • Bob Odenkirk, en çok ‘Mr. Göster’ ve ‘Saul’u Arayın Daha İyi’.
  • 1997’den beri Naomi Yomtov ile evli.
  • İki çocukları var: Nate ve Erin.
  • Bob Odenkirk, yeni şiir kitabı ‘Zilot ve Diğer Önemli Tekerlemeler’ için çocuklarından ilham aldı.

Bob Odenkirk şov dünyasının en üretken insanlarından biri olmuştur. Kariyerine 80’lerde başlayan Bob, aşağıdakiler gibi ikonik komedi TV şovları için yazmıştır: Cumartesi gecesi canlı Ve Bay Gösteri, Bir dizi gece şovu için yazdı, ancak belki de en büyük oyunculuk molası, oyuncu kadrosuna katıldığında geldi. Kötü kırma 2009’da, bu onun spin-off şovuna yol açtı Daha İyi Çağrı Saul. Hem kamera önünde hem de kamera arkasında yaptığı çalışmalardan dolayı çok çeşitli Emmy adaylıkları aldı, ancak iki kez kazandı. SNL Ve Ben Stiller Gösterisi.

Bob, kariyerinin büyük bir bölümünde karısına sahip olmuştur. Naomi Yomtov onun tarafında. 1997’de yapımcıyla evlendi. Çift, iki çocuğu olan sevgi dolu ebeveynler. Nate, 24 ve Erin, 22. Bob, kariyeri boyunca çocuklarının ona nasıl ilham verdiği konusunda çok dürüsttü. Çocuklarının, ikonik rolünü üstlenmeye karar vermesine yardımcı olan önemli bir faktör olduğunu açıkladı. Kötü kırma ile 2022 röportajında Washington post. “Arkadaşları izlemişti. İnsanların çok sevdiği iyi bir gösteri olduğunu biliyorlardı ve benim yapmamı istiyorlardı. O gün benimle konuştular ve evde yardım edeceklerini ve sorun olmayacağını söylediklerinde onlara inandım. Bu yüzden ona bir şans verdim” dedi.

İki Çocuğu Nate & Erin Hakkında Her Şey – Hollywood Life
Bob ve Nate, Mayıs 2022’de New York’ta birlikte bir fotoğraf için poz veriyor. (Sachyn Mital/Shutterstock)

Daha yakın zamanlarda Bob, çocuklarının yeni kitabına ilham vermesine yardımcı olduğunu açıkladı. Zilot Ve Diğer Önemli Tekerlemeler, küçükken birlikte şiirler yazarak oynadıkları bir oyundan uyarlanmıştır. “Gerçekten onların bir parçası olmalarını istedim. Yani ben bir satır yazardım, onlar bir satır yazardı, sonra birlikte bitirirdik. Ya da şiire başlamalarına izin verirdim ve sonra bir yol bulmaya çalışırdık” dedi. İnsanlar.

Bob’un iki çocuğu hakkında bilmeniz gereken her şeyi burada öğrenin.

Nate Odenkirk

Bob ve Naomi, oğulları Nate’i 1998’de karşıladılar. Çiftin büyük çocuğu, komedi ayak izlerini takip eden ve hem yazar hem de oyuncu olarak kariyer peşinde koşan babasından açıkça etkilenmişti. Nate, en önemlisi olmak üzere tonlarca satış noktasına mizah yazılarıyla katkıda bulundu. New Yorklu, ama aynı zamanda araştırmacı Ve Şikago Dahisi. Ayrıca haftalık podcast’e de ev sahipliği yapıyor. Pekala, Haber Zamanı.

Nate, yazılarının yanı sıra performans tarafında da biraz uğraştı. Stand-up komedisi yaptığını gösterdi. instagram. Ayrıca şu projelerde birkaç oyunculuk yaptı: Merhaba Ben Hobert Ve Melvin Akşam Yemeğine Gidiyor, başına imdb.

Erin Odenkirk

Naomi ve Bob’un 2000 yılında kızları Erin dünyaya geldi. Nate, Instagram’da kız kardeşiyle de dahil olmak üzere birkaç aile fotoğrafı paylaştı. Babası ve erkek kardeşinden biraz daha özel görünse de, aynı zamanda çok yaratıcıdır. O bir görsel sanatçı ve bir İnternet sitesi çizimler ve resimler de dahil olmak üzere farklı parçalarından bazılarını paylaştığı yer. Brooklyn’deki Pratt Enstitüsü’nde Eleştirel ve Görsel Çalışmalar bölümündeydi.

Kariyerini farklı bir yöne çekmiş olsa da Erin, kitap üzerinde babasıyla işbirliği yapmaya devam ediyor. Zilot ve Diğer Önemli Tekerlemeler illüstratör olarak. Bu projede Bob ile birlikte çalıştığını açıkladı. instagram. “Bana olan inancı proje için gerçekten önemliydi,” dedi İnsanlar babasıyla çalışmak hakkında. “Şiirleri çoğunlukla onun yazmasıyla başladı ve sonunda onları tamamen birlikte atölye çalışmamızla bitirdik. Ve bunun için gerçekten iyi bir takım olduğumuzu hissediyorum.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/bob-odenkirk-kids-5036227/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir