İki Çocuğu Maggie ve Nathan ile Tanışın – Hollywood Life


jon stewart çocukları


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Hoo-Me/Shutterstock

  • Jon Stewart, daha önce sunuculuk yapmasıyla tanınan bir komedyen ve TV kişiliğidir. Günlük Gösterişimdi ev sahipliği yapmasına rağmen Sorun Apple TV+’ta.
  • İki çocuğu var.
  • Jon, 2000 yılından beri Tracey McShane ile evli.
  • Talk şovunun 2. Sezonunun ikinci yarısı yakın zamanda 3 Mart 2023’te gösterildi.

Ünlüler de ebeveyn! Jon Stewart ile Sorun ev sahibi Jon Stewart, 60, komedyen, siyasi yorumcu, talk-show sunucusu ve daha fazlası olarak yaptığı işlerle tanınır. Jon, medyadaki çalışmaları nedeniyle birden fazla Emmy Ödülü kazanmaya devam etti, ancak diğer gurur ve sevinçleri muhtemelen iki çocuğu: Maggie Gül Stewart17 ve Nathan Thomas Stewart18. Jon iki çocuğu karısıyla karşıladı, Tracey McShane55, 2000’den beri evli. Aşağıda Jon’un çocukları ve onlar hakkında söyledikleri hakkında daha fazla bilgi edinin!

jon stewart çocukları
Jon Stewart ve çocukları 2011’de Disney World’de. (Hoo-Me/Shutterstock)

Nathan Thomas Stewart

Jon ve Tracey, ilk çocukları Nathan’ı 2004 yılında, evlendikten yaklaşık dört yıl sonra dünyaya getirdiler. Genç hakkında genel olarak pek bir şey bilinmese de, annesi, özellikle gençken, sosyal medyasında sık sık onun hakkında paylaşımlar yapıyor. Mayıs 2016’da Nathan, annesinin Instagram’ında sevimli bir ineğin yanında poz verdi. “Nate ve ben @farmsanctuary’de en yakın arkadaşlarımızdan bazılarıyla vakit geçirmekten yeni döndük.” tatlı yazı.

jon ve oğlu
2017’de Jon Stewart ve oğlu. (Shutterstock)

Nate doğduğunda, babası 40’lı yaşlarındaydı ve onun hit programına ev sahipliği yapmaya yaklaşık beş yıl kalmıştı. Günlük Gösteri. Daha sonra, Eylül 2016’da Jon’un tek oğlu oldu. resimde annesinin veteriner hesabına bir koyun yavrusu besliyor. Anne ayı, “Günün her saati biberonla besleme, diğer bakıcıları dahil etmeyi bir zorunluluk haline getirdi ve neyse ki, yardım etmek isteyen aile üyelerinde herhangi bir eksiklik olmadı. .

Maggie Gül Stewart

Jon ve eşi Nate’i kucakladıktan iki yıl sonra, 2006’da kızları Maggie Rose Stewart’ı dünyaya getirdiklerini açıkladılar. David Letterman tarafından bildirildiği gibi, bir kızı büyütme konusundaki heyecanı ve sinirleri hakkında İNSANLAR. İki çocuk babası o sırada “Kadınlar hakkında pek bir şey bilmiyorum,” dedi. “Bir erkek çocuk, bir sorunu olursa onunla nasıl başa çıkacağımı bileceğimi hissediyorum. Ona sadece ‘Pekala, bastır şunu’ diyebileceğim ve umarım bunu benim gibi yutar. Ve sonra birisinin sos döktüğü bir akşam yemeğinde çıkıp ‘Senden nefret ediyorum!’ onun pandası Mesela ben bununla ne yapacağım?”

jon kızı
Jon Stewart ve kızı, 2011. (Amanda Schwab/Starpix/Shutterstock)

Ve tıpkı ağabeyi gibi, Maggie de sık sık annesinin Instagram’ında görülür. “Kızım ve kocam, günü Polis Memuru Ken Tietjen’in anısına kurulan @minihorseheroes ile dolaşarak NY polis memurları ve itfaiyecilerin yüzünü güldürerek geçirdi. Tracey, Hamlet ve Honor gemide!” diye yazdı. fotoğraflar Eylül 2016’da küçük çocuğunun atlı fotoğrafı. Karısının paylaştığı bir başka sevimli fotoğraf da o ayın sonunda Maggie ve babasının fotoğrafıydı. “Bu ikisi, gerçekten ihtiyaç duyulduğu bir günde çok güzel yayıldı” diye yazdı. fotoğraf Jon ile kızının.

Jon Ebeveynlik Hakkında Ne Dedi?

Jon, baba olmak ve iki çocuk yetiştirmek hakkında burada burada birkaç röportaj yaptı. 2015 yılında ekranlarda yer aldı. CBS Pazar Sabahı ve çocuklarını büyütmenin merhum şarkıcıyı yönetmeye benzer olduğunu ortaya çıkardı. Chuck Berry. O sırada “Çocuk sahibi olmanın hayatınızı günlük bir şekilde etkilediğini düşünüyorum, bu sizin politik ideolojinizden veya eğilimlerinizden farklı bir şekilde” dedi. “Daha çok, elfleri hayatta tutmaya çalıştığınız küçük bir işletmeyi yönetmekle ilgili.” Ayrıca bunu bir “lojistik kabus” olarak nitelendirdi ve “Daha çok Chuck Berry’nin menajeri olmak nasıl bir şeydi” diye ekledi.

En son, 2019’da bir röportajda çocuklarının akademik gelecekleri hakkında bir şaka yaptı. ABD Haftalık. Görünüşe göre o zamanki büyük üniversiteye kabul skandalına atıfta bulunarak, “Pekala, onları çeşitli sporların, münazaraların ve diğer şeylerin içine nasıl sokacağımı bulabilmek için zaten Photoshop öğreniyorum,” diye şaka yaptı.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/jon-stewart-kids-5066180/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir