Iggy Azalea, Britney Spears ile “İletişimde” Olduğunu Doğruladı – Hollywood Life


Iggy Açelya


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Arlene Richie/Shutterstock

Iggy Açelya her zaman Team Britney olacak! Herkese açık bir şekilde çarptıktan sonra Britney Spears2021’de “kötü niyetli” konservatörlük, 32 yaşındaki Iggy, 22 Şubat’ta doğrulandı. Ne Olduğunu Canlı İzle “Toxic” şarkıcısıyla “temas halinde” olduğunu. “Bazen Instagram’da konuşuyoruz. O bana mesaj atacak, ben de ona geri mesaj atacağım,” dedi Iggy, bir hayran sorusuna yanıt vererek.

41 yaşındaki Iggy ve Britney, 2014’ün popüler pop şarkısı “Pretty Girls” için unutulmaz bir şekilde bir araya geldi. Ve Iggy onayladı Andy CohenBritney ile tekrar mutlu bir şekilde çalışacağını gösteren gece geç saatlerde yaptığı şov. Iggy, “Onunla işbirliğim her zaman en sevdiğim işbirliklerinden biridir” dedi. “Şey gibi hissediyorum ki… Bundan daha önce bahsetmiştim ama onunla yapmak istediğimiz çok şey varmış ve yapmak istediklerimizi asla yapamayacakmışız gibi hissediyorum.”

“Fancy” şarkıcısı, Britney’nin Kasım 2021’de sona eren konservatörlüğünün, iki yıldızın o gün birlikte yapabileceklerini “sınırlandırdığını” açıkladı. “Artık yüzde 100 kendi bildiği gibi yapma yeteneğine sahip. Britney’i seviyorum ve o insanların sandığından çok daha yaratıcı,” dedi Iggy. “Onunla yaptığı Elton [John] çok harikaydı ve özellikle yüzde 100 kendi fikirleri olduğunda, yapması gereken her şeyin bir parçası olmayı çok isterim” diye ekledi.

Britney Spears
Iggy Azalea, Britney Spears ile (Fotoğraf: Arlene Richie/Shutterstock)

Iggy, “Stronger” şarkıcısı, görüşmediği babası tarafından kontrol edilen tartışmalı konservatörlüğünden kurtulmaya çalışırken Britney’i sesli olarak destekledi. Jamie Spears, 70. Eylül 2021’de Iggy, #FreeBritney hareketini desteklemek için uzun bir açıklama yaptı ve Jamie’nin Britney’nin “Pretty Girls” için birlikte çalışırken mahkemede ayrıntılarıyla anlattığı davranışlarına “tanık olduğunu” iddia etti. Iggy, “Britney’nin tacizci olarak tanımladığı bir kişiyi en azından hayatından çıkarmak temel bir insani davranıştır. Bu yasa dışı olmalı.” “Black Widow” rapçisi, “Britney Spears, akıl sağlığını olumsuz yönde etkilediğini açıkça belirttiğinde, o adamla birlikte yaşamaya zorlanmamalı.”

Hayranların bildiği gibi Britney, Kasım 2021’de konservatuarlıktan serbest bırakıldı ve uzun süredir erkek arkadaşıyla evlenmeye devam etti. Sam Asgari, 28. Ancak Instagram’daki tuhaf davranışları, en sadık destekçilerini bile çok endişelendirdi. Yine de Britney, tamamen iyi olduğu ve hayatı olduğu gibi mutlu olduğu konusunda ısrar etti.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/23/iggy-azalea-in-touch-britney-spears-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir