IG’de Split’in İpuçlarını Verdi – Hollywood Life


IG'de Split'in İpuçlarını Verdi - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Shutterstock

Grammy’deki randevu gecelerinden sadece bir hafta sonra, öyle görünüyor ki Makineli Tüfek Kelly Ve Megan Tilki bitmiş olabilir Megan aldı instagram 12 Şubat’ın erken saatlerinde haberleri ima etmek için. Bir banyo aynasında özçekimler için poz verirken delicesine seksi, kesik bir tulum giymiş bir dizi fotoğrafını yayınladı. Fotoğraf dökümü, bir mektubu ve diğer kişisel eşyaları yakan bir ateşin videosuyla tamamlandı.

Yine de muhtemelen en anlamlısı, gönderinin bir alıntı olan başlığıdır. Beyonce’nin Albümünden bir şarkı “Pray You Catch Me” Limonata. Megan Instagram’a “Sahtekarlığın tadına bakabilirsin, nefesin her yerde,” açıklamasını yaptı. Limonata Beyonce’nin aldatıldıktan sonra yazdığı ünlü 2016 albümüdür. JAY Z.

Hayranlar, bu vahşi gönderiye ek olarak, Megan’ın Instagram akışında MGK ile olan tüm fotoğraflarını sildiğini de fark etti. Artı, artık sosyal medya uygulamasında yeni bir bekar da dahil olmak üzere yalnızca üç kişiyi takip ediyor. harry stillerive MGK’nın düşmanı, Eminemve tek ve tek Timothe Chalamet.

İlginç bir şekilde, bu gönderiden sadece birkaç saat önce Megan, paylaştığı fotoğraflardakiyle aynı kıyafeti giyen MGK ile görüldü. İkili ayrılırken el ele tutuştu Drake’in Final karşılaşması birlikte parti Ayrıca 5 Şubat’ta Grammy Ödülleri’nde rock’çının yanındaydı ve aday gösterildiği ödülü kaybettikten sonra Instagram’da ona bir saygı duruşunda bulundu. Tabii ki, bu gönderi o zamandan beri silindi.

Megan ve MGK, 2020 baharında, koronavirüs pandemisinden hemen önce bir araya geldi. Film setinde tanışmışlardı. Switchgrass’ta gece yarısıve ilişkileri birkaç ay sonra, “Bloody Valentine” adlı müzik videosunda rol aldıktan sonra halka açıldı. O sırada Megan kocasından ayrılmıştı. Brian Austin Yeşilve o yıl boşanma davası açtı. Megan ve MGK, 2022’nin başında nişanlanmaya devam etti.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/12/megan-fox-machine-gun-kelly-breakup-hints-instagram/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir