Idol Kostüm Tasarımcısı Karanlık, Çarpık Modayı Detaylandırıyor


Parıltı ve ihtişamın ardında İdöl kostümler çirkin bir gerçektir.

Sam Levinson‘ın yeni HBO dizisi, gelecek vadeden, sorunlu pop yıldızı Jocelyn’i merkez aldığı için şöhretin uğursuz tarafına ışık tutuyor.Lily-Rose Depp) ve modern tarikat lideri Tedros (Abel “Hafta Sonu” Tesfaye).

Gösterinin karanlık, çarpık fantazisini canlandırmak için kostüm tasarımcısı Natasha Newman-Thomas modanın kasıtlı olarak biraz skandal olması gerektiğini ortaya çıkardı.

E’ye özel olarak “Bir karanlık ve kalitesizlik duygusu getirmek istedik” dedi! Haberler. “Pop yıldızlarının veya müzik dünyasının göbeğinin bu şekilde tasvir edildiğini her zaman göremezsiniz.”

Örneğin, Jocelyn’in müstehcen kostümlerini ele alalım. Onun kıyafetleri bir gösterebilir pay deri ama gerçek şu ki, onun gerçekte kim olduğundan uzaklaşması amaçlanıyor.

Natasha, “İdolleştirdiğin herkesin doğuştan gelen bir gizemi var,” diye belirtti. “Cepheyi ve kişiliği görüyorsunuz, ancak perde arkasında olup bitenlerin bir gizemi var. Olumsuz ne kadar zor olduğunu gör.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1375984/lessigreaterthe-idollessigreater-costume-designer-natasha-newman-thomas-details-the-dark-twisted-fantasy-of-the-fashion?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir