Idaho Cinayetleri Davası: Yargıç, Bryan Kohberger için Suçsuz İtirafına Girdi


Bir yargıç suçsuz olduğunu iddia etti Bryan Kohbergeradına.

Kasım ayında dört Idaho Üniversitesi kolej öğrencisini öldürmekle suçlanan Kohberger, 22 Mayıs’taki duruşması sırasında savunma yapması istenmesine rağmen sessiz kaldı. NBC Haberleri. Avukatı ayağa kalkıp onun adına reddettikten sonra, yargıçtan sonuç olarak tüm cinayet suçlamalarında suçsuz olduğunu savunması istendi.

Kohberger’in mahkemeye çıkarılması, yüksek lisans öğrencisinin dört adet birinci derece cinayet ve bir adet hırsızlıkla suçlanmasından sadece beş gün sonra gelir.

Edinilen mahkeme belgelerine göre E! News, bir Idaho büyük jürisi, 28 yaşındaki kişinin geçen Kasım ayında Moskova kasabasında “yasadışı bir şekilde bir konuta girdiğini” ve “kasten, yasa dışı bir şekilde, kasıtlı olarak, önceden tasarlayarak ve kötü niyetle dört üniversite öğrencisini öldürüp öldürdüğünü” belirledi: Maddie Mogen21, Kaylee Goncalves21, Xana Kernodle20 ve Ethan Chapin20.

Washington Eyalet Üniversitesi’nde kriminoloji yüksek lisans öğrencisi olan Kohberger, davada herhangi bir yanlış yapıldığını reddetti.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1375139/idaho-murders-case:-judge-enters-not-guilty-plea-for-bryan-kohberger?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir