Idaho Cinayet Vakası: Ethan Chapin’in Annesi, Ailesinin Durumuyla Nasıl Başa Çıktığını Paylaşıyor


Stacy ve Chapin ailesi, Ethan’ı onurlandırmaya ve anısını yaşatmaya devam ederken, katil zanlısının yaklaşan duruşmasına katılmayı düşünmüyorlar.

“Yapmamayı seçtik,” diye açıkladı Stacy. “Ailemizin sonucunu değiştirmiyor ve çocuklarımızı iyileştirmeye, yeni bir aile dinamiğine geri dönmeye ve bunun üzerinde çalışmaya harcamamız gereken enerji.”

“Savcıların işlerini yapmasına izin veriyoruz ve işimizi yapıyoruz” dedi.

Bryan Kohberger 17 Mayıs’ta Ethan, Xana, Maddie ve Kaylee’nin Kasım ayında öldürülmesiyle ilgili dört birinci derece cinayet ve bir hırsızlık suçundan suçlandı.

Edinilen mahkeme belgelerine göre E! News’e göre, bir Idaho büyük jürisi, 28 yaşındaki kişinin geçen Kasım ayında Moskova kasabasındaki bir konuta “yasadışı bir şekilde girdiği” ve “kasten, yasa dışı bir şekilde, kasıtlı olarak, önceden tasarlayarak ve kötü niyetle, öldürüp öldürdüğü” sonucuna vardı.

Ancak, davada herhangi bir yanlış yapmayı reddetti.

Kamu savunucusu, “Biraz karakter dışı, dedi. Bu o değil” dedi. Jason La Barsöylenmiş Bugün Ocak ayında. “Aklanacağına inanıyor. İnandığı buydu, sözleri buydu.”

Cinayet davası Ekim 2023’te başlayacak.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1376396/idaho-murder-case:-ethan-chapin-s-mom-shares-how-family-is-coping-after-his-death?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir