Idaho Cinayet Davası: Büyük Jüri Tarafından Suçlanan Şüpheli Bryan Kohberger


Bryan Kohberger dört Idaho Üniversitesi öğrencisini dört kez öldürmekle suçlandı.

Edinilen mahkeme belgelerine göre E! News, bir Idaho büyük jürisi, 28 yaşındaki kişinin geçen Kasım ayında Moskova kasabasında “yasadışı bir şekilde bir konuta girdiğini” ve “kasten, yasa dışı bir şekilde, kasten, önceden tasarlayarak ve kötü niyetle, öldürüp öldürdüğünü” belirledi. Maddie Mogen21, Kaylee Goncalves21, Xana Kernodle20 ve Ethan Chapin20.

Kohberger, dört adet birinci derece cinayet ve bir adet hırsızlıkla suçlandı.

Cinayetlerin işlendiği sırada Washington Eyalet Üniversitesi’nde kriminoloji yüksek lisans öğrencisi olan zanlı, davada herhangi bir suç işlediğini reddetti.

Kamu savunucusu, “Biraz karakter dışı, dedi. Bu o değil” dedi. Jason La Barsöylenmiş Bugün Ocak ayında. “Aklanacağına inanıyor. İnandığı buydu, sözleri buydu.”

Kasım ayında polis, oda arkadaşları Mogen, Goncalves ve Kernodle ile ikincisinin erkek arkadaşı Chapin’i Moskova’daki evinde bıçaklanarak öldürülmüş halde buldu. Cinayetler sırasında iki kadın daha evdeydi ve yaralanmamışlardı.

Kohberger, Aralık ayı sonunda ailesinin Albrightsville, Pensilvanya’daki evinde tutuklandı ve cinayetle suçlandı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1374715/idaho-murder-case:-suspect-bryan-kohberger-indicted-by-grand-jury?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir