İçeriden Biri Gibi Hissetmek İçin New York Moda Haftası 2023 Hakkında Bilmeniz Gerekenler


Moda Haftası ile ilgili ayrıntılara mı ihtiyacınız var? İşte bir New York dakikasında bilmeniz gerekenler.

New York Moda Haftası Sonbahar-Kış 2023 resmi olarak 10 Şubat’tan 15 Şubat’a kadar devam ediyor ve görülecek çok sayıda defile ve sunum var – tam olarak 74. Rodarte, LUAR şık haftayı kapatırken şenlikleri başlatacak.

Çalışmalarını başka kimlerin sergilediğine gelince, hayranlar listede birkaç tanıdık isim göreceklerinden eminler. Michael Kors, LaQuan Smith, Tory Burch, carolina herrera, Brandon Maxwell, Hıristiyan Cowan, Prabal Gurung, Alice + Olivia, Jason Wu Collection, Coach, The Blonds ve Badgley Mischka bu yıl geri dönen tasarımcı ve markalar arasında yer alıyor.

Ancak, bazı ilk kez sunum yapanlar da olacak. Göre Amerika Moda Tasarımcıları KonseyiBunlar arasında Heron Preston, Koltson, Cucculelli Shaheen, Ayama Studio, Kallmeyer, Kate Barton, Nayon ve Zimo yer alıyor.

Ve ünlüler genellikle podyumda kasılarak yürürken, gösterilerde gıpta ile bakılan ön sırada otururken veya göz kamaştırıcı after partilere katılırken görüldüğü için yıldızları izlemeye hazırlanın.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1364199/everything-to-know-about-new-york-fashion-week-2023-so-you-can-feel-like-a-total-insider?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir