Ice-T ve Coco Austin, Kızını Bebek Arabasına Bastırdıktan Sonra Yanıt Verdi – Hollywood Life


Ice-T ve Coco Austin, Kızını Bebek Arabasına Bastırdıktan Sonra Yanıt Verdi – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Shutterstock

hindistan cevizi austin kendisi ve kocasına yönelik eleştirilere yanıt verdi Buz t hala 6 yaşındaki kızı için bebek arabası kullanıyor Chanel. “Aman Tanrım!! Gerçekten insanlar mı? Dünya eleştirmeyi sever [literally] yaptığım her şey!” 43 yaşındaki aktris ve model, 24 Mayıs Salı günü tweet attı. Daha sonra, Teksas, Uvalde’deki trajik okul saldırısından bahsetmeye devam ederken yorumların “saçma” olduğunu da sözlerine ekledi. 19’u çocuk olmak üzere en az 21 kişi.

“Biz konuşurken bir savaş ve toplu katliamlar olmuyor mu ve sen benim anneliğimi bozmayı tercih ediyorsun? SMH” dedi ve Ukrayna ile Rusya arasında devam eden savaşa da atıfta bulundu.

Savunmacı duruş, Coco’nun Chanel ve Ice-T ile Bahamalar’daki Atlantis Resort’taki tatilinden sosyal medyada paylaştığı bir fotoğrafa yanıt olarak geldi. Resimde, 6 yaşındaki çocuk, ailesi bir alışveriş gezisinde arkasında dururken bir bebek arabasında oturuyor. Coco 22 Mayıs Pazar günü bir Yves Saint Laurent mağazasında aile fotoğrafı eşliğinde “@atlantisbahamas mağazalarında bir gezinti” yazdı. “Görecek güzel bir şey olmadıkça Chanel bitti. Yüzü anında değişiyor, ”diye şaka yaptı.

Ice-T de yanıt vermek için sosyal medyayı kullandı. “Lol… CNN mi? Gerçekten?” 64 yaşındaki bir kişiyi yeniden tweetledikten sonra yazdı CNN makale. “MF’lerin konuşacak başka şeyleri yok. Fem hepsi. mh. lol”, Yasa ve Düzen oyuncu da söyledi.

Aile fotoğrafına yapılan hayran yorumları, onu viral bir sohbete dönüştürmeye yardımcı oldu. Bir kişi yanıt olarak “Bırak büyüsün” dedi.

Bu, Ice-T ve Coco Austin’in kızlarının etrafında ilk kez ateş altında kalması değil: geçen yıl, rapçi o zamanlar 5 yaşında olan Chanel’in hala ara sıra emzirdiğini açıkladıktan sonra çift tepki aldı. Coco, 2019’da, hikaye Ağustos 2021’de tekrar gündeme gelmeden önce, “Arada bir, ne dediğimi biliyorsun, annesine yakınlaşmak istiyor, yaptıkları bu,” dedi. “Yemek yiyor,” sonra ekliyor, “Sadece arada sırada annesinin memesini emmeyi seviyor. Ben de!!!”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/25/ice-t-coco-austin-response-pushing-daughter-stroller/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir