Ice-T, Kızı Chanel’in Hayatını Nasıl Tamamen “Sıfırladığını” Paylaşıyor


Buz tKüçük kızı sayesinde hayatı yeniden başladı.

bu Kanun ve Düzen: Özel Mağdurlar Birimi 65 yaşındaki yıldız, eşi ve karısına kredi veriyor koko austinkızı Chanel7, onu daha sağlıklı bir yaşam tarzını benimsemeye motive ederek.

Muhammed Ali iHeart podcast sunucusu, “Bir erkeğin hayatının ikinci yarısında bir çocuğu olduğunda, bunun hayatını sıfırladığını söyledi” dedi. Ice-T’nin Günlük Oyunu E’ye söyledi! Haberler’ Francesca Amiker 23 Mart’ta “Chanel doğduğunda, birdenbire daha sağlıklı oldum, formdayım. Çünkü siz yavaşlamaya başlayabilirsiniz – ben yavaşlamaya başlayamam.”

Aynı zamanda kız babası olan rapçi LeTesha Morrow47 ve Tracy Marrow Jr.31, önceki ilişkilerinden, devam etti, “Yetişkin çocuklarım var. Şimdi yeni bir kızım var ve ona çok odaklandım. Bu harika. Bu harika bir şey. Ve senin bir kızın olmalı. yaşamak için bir motivasyonun olmalı. Chanel benim yeni motivasyonum.”

Halkın gözünde büyüyen Ice-T ve Coco’nun kızı, yıllar içinde Instagram’da 446.000’den fazla takipçiyle kendi başına bir sosyal medya yıldızı oldu.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1369331/ice-t-shares-how-daughter-chanel-has-totally-%22reset%22-his-life?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir