Ice-T, 6 Yaşındaki Kızını Bebek Arabasına Koyma Eleştirilerini Ele Aldı


Buz tEbeveynlik utangaçlarına tepkisi buz gibi soğuk.

“Mind Over Matter” rapçisi ve eşi, hindistan cevizi austin6 yaşındaki kızlarına izin verdiği için büyük tepki aldı, ChanelAtlantis Bahamalar gezisi sırasında bir bebek arabasıyla dolaşın ve CNN hikayeyi bile kapsadı.

“Lol… CNN? Gerçekten mi?” rapçi yazdı 24 Mayıs tweet’i. “MF’lerin konuşacak başka bir bokları yok.. Kadınlar. Smh. Lol.”

Coco’nun paylaşımıyla sosyal medya uğultusu başladı ailesiyle ayna selfiesi Karayip gezileri sırasında. Grup fotoğrafında Chanel, bebek arabasında otururken keyifsiz görünüyor.

22 Mayıs tarihli gönderisinde “Görecek güzel bir şey olmadığı sürece Chanel bitti. Yüzü anında değişiyor” diye yazdı. Bir sonraki fotoğrafta, küçük kız annesiyle birlikte süslü bir heykelin önünde dururken gerçekten de gülümsüyor.

Ve görünüşe göre aile birlikte vakit geçirmekten keyif alıyormuş gibi görünse de, yorum bölümündeki bazı hayranlar bunu yapamadı. itmek ebeveynlik seçimlerini geçtiler.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1332245/here-s-what-ice-t-really-thinks-of-critics-questioning-why-his-6-year-old-is-in-a-stroller?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir