Ian Somerhalder ve Paul Wesley Annie Wersching’in Yasını Tutuyor – Hollywood Life


Ian Somerhalder ve Paul Wesley Annie Wersching'in Yasını Tutuyor - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Vampir Günlükleri yıldız Paul Wesley ona dokunaklı bir saygı duruşunda bulundu ve Ian Somerhalder‘nin ekrandaki annesi ve eski rol arkadaşı Annie Wersching 40 yaşındaki Paul, ikisinin tatlı bir özçekimi üzerine, “Tanıdığım kadar şanslı olduğum harika ve yetenekli bir insan olan Annie Wersching’in vefatını duyduğuma çok üzüldüm,” diye yazdı. “Lütfen aşağıda onun adına kurulan gofund me sayfasına katkıda bulunun. Bağlantı aşağıda.”

Louis yerlisi, Damon (Ian Somerhalder) ve Stephan’ın (Paul Wesley) annesi Lillian ‘Lily’ Salvatore olarak birincil düşman oldu. Karakter aracılığıyla ortaya çıktı altıncı ve yedinci sezonlar gösterinin, 1858’de öldüğü varsayılan bir vampir olarak yeniden ortaya çıkması.

Ian Somerhalder ve Paul Wesley Annie Wersching'in Yasını Tutuyor - Hollywood Life
Ian Somerhalder ve Paul Wesley, Annie ile ‘The Vampire Diaries’de çalıştı. (John Salangsang/Shutterstock)

Annie, kanserle özel bir savaşın ardından 29 Ocak Pazar günü ne yazık ki sadece 45 yaşında vefat etti. A GoFundMe kocası için sayfa Stephen Dolu ve oğulları Freddie12, Ozzie9 ve Archie4, 2020’de teşhis konulduğunu, ancak hastalığını öne sürmediğini ve aşağıdakiler de dahil olmak üzere birçok film ve televizyon projesinde çalışmaya devam ettiğini belirtiyor. Çaylak.

Ian Somerhalder ve Paul Wesley Annie Wersching'in Yasını Tutuyor - Hollywood Life
Paul Wesley, ekranda Stephan’ın annesi Lily’yi oynayan Annie ile birlikte görülüyor. (CW)

Julie Plecgösteri koşucusu için Vampir Günlükleriayrıca aracılığıyla bir saygı duruşunda bulundu twitter. “Bu onun için çok üzücü. ’24’ten hayran oldum ve Annie’nin şehirdeki en ateşli iki vampire annelik yapmasını sağlayabildiğim için şanslıydım” diye yazdı. “Bu go fon bana onun ailesi için. RIP Annie, seni harika ruh. Annie’s Boys için… Freddie, Ozzie ve Archie,” dedi ayrıca.

Ian Somerhalder ve Paul Wesley Annie Wersching'in Yasını Tutuyor - Hollywood Life
Julie Plec, Annie Wersching’in yasını tutuyor (Kredi: Twitter/@julieplec).

“Annie’ye 2020 Yazında kanser teşhisi kondu. O doğası gereği özel bir insan ve teşhis onu daha da öyle yaptı. GoFundMe sayfasındaki mesaj, kocası ve oğulları için para toplamayı hedefliyordu. “Çalışmaya devam edebilmek için iyileşmek istedi. Ve dürüst olmak gerekirse, bunun hakkında gerçekten konuşmak istemiyordu. Hayatını istediği gibi yaşamak ve ailesiyle birlikte olmak istiyordu” notunda da yer aldı.

Annie ailesi için yaşadı. İşini severdi ve arkadaşlarına değer verirdi ama Steve ve çocuklar onun her şeyiydi. Bu Go Fund Me onlar için. Steve’in çalışma ihtiyacının baskısı olmadan yas tutmak için zamanı olsun diye. Böylece Freddie (12), Ozzie (9) ve Archie’ye (4) gelecekte anneleri ve tatlı Annie olmadan yol alırken baba olabilir” mesajı devam etti.

“Beyzbol maçlarına (Go Cardinals!) gitmeye, müzik dersleri almaya ve küçükler ligi oynamaya devam edebilmeleri için. Üniversite masraflarını karşılamak için. Steve, Annie’nin evi doğum günü sabahları için arabaya sığacak gerçek boyutlu her balonla doldurma geleneğini sürdürebilsin diye. Onlara tıbbi faturaları veya cenaze masraflarını ödeme yükü olmadan dört kişilik bir aile olarak yaşamlarını sürdürmeleri için zaman vermek. Annie’yi gururlandıracağını bildikleri bir şekilde yaşamaya devam edebilmeleri için.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/29/ian-somerhalder-paul-wesley-mourn-annie-wersching-death/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir